Sylwia Gliwa zaskoczyła płomiennym romansem z 12 lat młodszym licealistą. Skończyło się skandalem

Sylwia Gliwa (45l.) była w związkach z kilkoma znanymi aktorami. Spotykała się m.in. z Borysem Szycem, Janem Wieczorkowskim i Andrzejem Zielińskim. Fani celebrytki byli jednak mocno zaskoczeni, gdy na jaw wyszedł jej płomienny romans z 12 lat młodszym maturzystą niezwiązanym ze światem show-biznesu. Miał być ślub, a doszło do wielkiego skandalu…

Sylwia Gliwa jest polską aktorką filmową i teatralną. Największą popularność zyskała w 2003 roku, kiedy zaczęła grać w serialu “Na Wspólnej”. Rola Moniki Zięby przyniosła jej ogólnopolską rozpoznawalność.

Aktorstwo stało się marzeniem Sylwii Gliwy już w wieku sześciu lat. Najpierw ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Tarnowskich Górach, a w 2021 roku Akademię Teatralną w Warszawie. Po studiach rozpoczęła naukę języka angielskiego i wyjechała do Nowego Jorku, kończąc tam kolejną szkołę.

Sylwia Gliwa i Szymon Panecki. Ich płomienny romans wyszedł na jaw dopiero po roku

Równie wiele działo się w jej życiu prywatnym. Gliwa zaczęła spotykać się z licealistą – Szymonem Paneckim w 2009 roku, kiedy miała 31 lat. Ich związek wyszedł na jaw dopiero po roku, kiedy paparazzi zrobili im pierwsze, wspólne zdjęcia. Właśnie wtedy para zdecydowała na ujawnienie swojej relacji.

“Nie będę dłużej ukrywała swojego szczęścia”

PRZYZNAŁA SYLWIA GLIWA W WYWIADZIE DLA “FAKTU”.
Od tamtej pory Sylwia zaczęła pokazywać się publicznie z młodym ukochanymAktorka poznała licealistę, będąc krótko po rozstaniu ze stylistą – Sławkiem Bleszewskim. Fani byli zaskoczeni, ponieważ planowała z nim ślub i wspólną przyszłość. Spekuluje się, że Sylwia stawiała mu zbyt duże wymagania, a sama stwierdziła o pechu w miłości. Wszystko miało się zmienić po poznaniu maturzysty.

Historia miłosna Sylwii Gliwy i Szymona Paneckiego

Po rozstaniu ze Sławkiem Bleszewskim, Sylwia Gliwa deklarowała, że nie chce już związków z artystami. Zaczęła poszukiwania “kogoś normalnego”, niezwiązanego ze światem show-biznesu i natrafiła na młodszego o 12 lat licealistę.

“Do tej pory nie wierzyłam, że miłość kobiety do dużo młodszego mężczyzny w ogóle jest możliwa. Ale stało się! Jestem zakochana i szczęśliwa…”.

POWIEDZIAŁA SYLWIA GLIWA DLA “TWOJEGO IMPERIUM”.
Młody chłopak również był niej szaleńczo zakochany i niejednokrotnie opowiadał o swojej miłości do aktorki brukowcom i portalom plotkarskim. Dla jednego z nich zdradził nawet, że poszukuje pierścionka zaręczynowego.Wprowadził się do Sylwii Gliwy po pół roku znajomości, był przekonany o swojej miłości do aktorki. Wielu fanów gwiazdy postrzegało go jednak jako marionetkę dojrzałej kobiety, która wykorzystuje młodego chłopca do medialnego rozgłosu.

Rozstanie Sylwii Gliwy i maturzysty w atmosferze skandalu

Sylwia Gliwa i Szymon Panecki byli w związku przez prawie dwa lata. Ich relacja zakończyła się, kiedy aktorka poznała swojego przyszłego męża – Marcina BiernackiegoMaturzysta natomiast pożalił opinii publicznej, że Sylwia Gliwa traktowała go jak chłopca na posyłki.

Niedługo po rozstaniu z Sylwią, chłopak był widywany publicznie z Mają Bohosiewicz. Aktorka jednak nie była zainteresowana poważnym związkiem. Panecki nie rozkochał w sobie kolejnej celebrytki, dlatego zniknął ze świata show-biznesu.

W 2011 roku Sylwia Gliwa poślubiła kierowcę wyścigowego i dziennikarza – Marcina Biernackiego, a rok później na świat przyszedł ich syn – Aleksander. Niestety para rozstała się w 2019 roku. Obecnie Sylwia Gliwa jest w nieformalnym związku z prezesem firmy informatycznej – Bogumiłem Ziębą.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts