Wielka czystka w TVN-ie! Rozenek, Kalczyńska i Woźniak-Starak straciły pracę w “Dzień Dobry TVN”. To nie plotki

Z porannym programem “Dzień Dobry TVN” żegna się piątka prowadzących – Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme – podała stacja w mediach społecznościowych. To nie koniec roszad. Zmiany będą gigantyczne.

Małgorzata Rozenek-Majdan traci pracę w “Dzień Dobry TVN”

Popularny program śniadaniowy “Dzień Dobry TVN” kończy kolejny sezon i zapowiada ogromne zmiany w jesiennej edycji. Po wakacjach nie zobaczymy w programie m.in. Małgorzaty Rozenek-Majdan! Gwiazda od początku była mocno krytykowana za swój styl prowadzenia porannej śniadaniówki TVN i można powiedzieć, że widzowie wreszcie dopięli swego. TVN pożegnał Rozenek w poście na Instagramie:

“Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w “Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie” – napisano w specjalnym oświadczeniu. A to wcale nie jedyna zmiana. W “DDTVN” doszło do istnej rewolucji.

Rewolucja w Dzień Dobry TVN

Nie tylko jedna Małgosia Rozenek straciła pracę. Jesienią nie pojawią się w śniadaniówce również Anna KalczyńskaAgnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik i Małgorzata Ohme: “Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji. Jesteśmy im wdzięczni za każdy dzień spędzony wspólnie przy pracy nad programem” – rozpoczyna się oświadczenie.

Stacja uspokaja widzów, że zmiany są konieczne. Co więcej zapowiada też zupełnie nowy program Woźniak-Starak. Na razie nie znamy niestety na jego temat żadnych szczegółów:

“Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych” – czytamy na Instagramie.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Kogo jesienią zobaczymy w DDTVN?

Jesienią “Dzień Dobry TVN” czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Dotychczasowi partnerzy Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Woźniak-Starak mają stworzyć nowy duet.

Oznacza to, że Krzysztof Skórzyński, który jest w śniadaniówce zaledwie od roku poprowadzi program z Ewą Drzyzgą. Pod znakiem zapytania stoi też dalsza przyszłość Filipa Chajzera. Kontrowersyjny prowadzący przez ostatnie tygodnie był nieobecny w studiu śniadaniówki z powodu problemów zdrowotnych. Jak podają Wirtualne Media, on też nie wróci do “Dzień Dobry TVN”. W oficjalnym komunikacie jego nazwisko się jednak nie pojawia.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *