Z Celine Dion jest coraz gorzej. Niepokojące wieści zza oceanu: “Ledwo może się ruszyć”

Celine Dion choruje na zespół Moerscha-Woltmanna, chorobę neurologiczną, która powoduje sztywność uogólnioną. Niestety, ale nawet pieniądze wydawane na najlepszych specjalistów nie są w stanie pomóc Celine, która z dnia na dzień staje się coraz słabsza.

Z Celine Dion jest coraz gorzej. Nie wyjdzie już na scenę

Problemy zdrowotne Celine Dion z dnia na dzień się pogarszają, a zachodnie źródła podają, że prawdopodobnie nigdy już nie wróci na scenę – podaje m.in. “Radar Online”. Celine U Celine zdiagnozowano “zespół sztywnego człowieka”, powiedziała, że ​bardzo ciężko pracuje, aby odbudować swoje siły. Wokalistka, która pracowała od 12 roku życia miała wyjątkowego pecha – osób cierpiących na tę tajemniczą chorobę jest znikoma ilość (około jedna osoba na milion).

Stan zdrowia Celine Dion ciągle się pogarsza. Wokalistka “ledwo może się ruszyć”

Pod koniec maja wokalistka poinformowała, że musi zrezygnować z trasy koncertowej “Courage Worl Tour”, które były zaplanowane na 2023 i 2024 rok: “Tak mi przykro, że po raz kolejny was rozczarowuję. (…) To nie fair wobec was, że ciągle przekładamy występy i choć łamie mi to serce, najlepiej będzie, jeśli odwołamy wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowa do powrotu na scenę. Chcę, żebyście wszyscy wiedzieli, że się nie poddam… i nie mogę się doczekać, kiedy znów was zobaczę!” – napisała wówczas Celine Dion.

Zdrowie Celine Dion było przedmiotem wielu spekulacji od ostatniego roku. Jak donosi serwis “Radar Online”, który dotarł do osób z otoczenia piosenkarki, potwierdzają one, że stan piosenkarki jest bardzo zły.

Celine odczuwa ogromny ból. Ma najlepszy zespół medyczny, jaki można kupić za pieniądze, ale sprawy nie wyglądają dobrze. Jej choroba jest nieuleczalna. I choć ciężko pracowała nad tym z lekarzami i terapeutami, po prostu nie czuje się lepiej. Szczerze mówiąc, ledwo może się poruszać” – podają jej bliscy.

Celine Dion czuje się coraz gorzej pomimo najlepszej opieki medycznej

Choroba jest nieuleczalna, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do niepełnosprawności, a nawet śmierci. Piosenkarka sprzedała swój dom w Las Vegas o wartości 30 milionów dolarów, by móc się przenieść do swojej rodzinnej Kanady. Celine Dion opiekują się najlepsi specjaliści, a także jej liczne rodzeństwo. Pomimo starań, jej zdrowie się nie polepsza.

“Ma najlepszy zespół medyczny, jaki mogła sobie zapewnić, ale sytuacja nie przedstawia się dobrze. Choroba jest nieuleczalna. I choć ciężko pracuje wraz z lekarzami i terapeutami, jej stan po prostu nie ulega poprawie“- dodał informator.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *