Woźniak-Starak w nocy odezwała się do fanów. Przekazała wiadomość po zwolnieniu

W „Dzień Dobry TVN” postanowiono zrobić niemałą rewolucję i pożegnano większość dotychczasowych prezenterów. Niektórzy byli związani z programem od wielu lat. Agnieszka Woźniak-Starak z śniadaniówką była związana niecałe trzy lata. Oto co wyjawiła na kilka godzin po tym, gdy media obiegła informacja o czystkach w programie.

Zwolnienia w “Dzień Dobry TVN”

Wieczorem, 22 czerwca, na Instagramie “Dzień Dobry TVN” pojawił się post, w który do dziś wielu nie może uwierzyć. Otóż poinformowano w nim o zwolnieniach kilku prezenterów, którzy byli twarzami stacji, jak i samego programu. Podziękowano Małgorzacie Ohme, Andrzejowi Sołtysikowi, Annie Kalczyńskiej, a także Małgorzacie Rozenek i Agnieszce Woźniak-Starak.

W przypadku tej ostatniej napisano, że wprawdzie żegna się z “DDTVN”, jednak pozostaje w stacji i czeka na nią zupełnie nowy projekt. Jaki? Tego jeszcze nie wiadomo.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po zwolnieniu z DDTVN

Jako pierwsza po zwolnieniu przerwała milczenie Anna Kalczyńska. Niedługo później, tuż przed północą, parę słów na temat zaistniałej sytuacji postanowiła przekazać Agnieszka Woźniak-Starak, która miała dość intensywny wieczór.

“Zawsze powtarzam, że lubię zmiany, a to sporo w życiu ułatwia. Wszystkich, którzy próbowali się do mnie dzisiaj dodzwonić bardzo przepraszam, ale to był wyjątkowo intensywny wieczór. I piękny również” – napisała.

Jako że post został zamieszczony na instastory, jej fani nie mieli możliwości skomentowania go.

Agnieszka Woźniak-Starak z śniadaniówką TVN była związana od września 2019 roku i tworzyła duet z Ewą Drzyzgą, która teraz dostała “w spadku” partnera po Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Zmiany w DDTVN

Cała sytuacja ze zwolnieniami w “DDTVN” wydaje się ciekawa ze względu na fakt, iż gwiazdy, które żegnają się z formatem, są zaskoczone tą sytuacją. Stacja zapowiada, że jesienią widzów czekają spore zmiany.

“Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych. (…) Jesienią “Dzień Dobry TVN” czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński” – napisano w oświadczeniu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *