Tomasz Kammel traci program w TVP. Niespodziewana decyzja szefostwa to dla niego bolesny cios

Tomasz Kammel jeszcze kilka miesięcy temu przechwalał się w mediach, że poprowadzi w TVP nowy teleturniej, który latami oglądał podczas swych wizyt u ojca mieszkającego w Niemczech. Po jednym sezonie program został jednak niespodziewanie zdjęty z anteny. Skąd taka decyzja?

Tomasz Kammel od lat związany jest z Telewizją Polską, w której udaje mu się utrzymać, mimo regularnych zmian szefostwa.

Tomasz Kammel mierzy się z krytyką

Od pewnego czasu prezenter jest jednak zdecydowanie mocniej krytykowany za to, że nie przeszkadza mu praca na Woronicza, choć pod adresem publicznego nadawcy pojawia się tak wiele zarzutów, m.in. o sianie propagandy czy sianie nienawiści względem mniejszości.

Ostatnio Kammel podczas festiwalu w Opolu znów włożył kij w mrowisko, apelując ze sceny do artystów o pojednanie i zaprzestanie bojkotu TVP.

Trudno się jednak dziwić Tomkowi, że ten ani myśli o odejściu z Woronicza, gdzie przecież świetnie zarabia i co chwila dostaje jakieś nowe programy.

Kammel był taki szczęśliwy, a teraz takie smutne wieści

Stale prowadzi “Pytanie na śniadanie” czy “The Voice of Poland”. Kilka miesięcy temu pochwalił się dodatkowo w mediach, że szefostwo dało się namówić, by wprowadzić do ramówki nowy teleturniej, który od lat jest hitem u naszych zachodnich sąsiadów.

“Spełniło się moje wielkie marzenie. Od lat oglądałem ten program, bywając w domu w Monachium. Szkoda tylko, że mój ojciec nie może tego widzieć. Jemu też bardzo zależało, bym to zrobił” – pisał szczęśliwy Kammel na Facebooku.

Jesienna ramówka TVP bez programu Tomasza Kammela. Zastąpi go popularne reality show

Szczęście Tomka nie trwało jednak długo. Jak donoszą Wirtualne Media, teleturniej Kammela został niespodziewanie zdjęty z anteny po pierwszym sezonie.

“Wiadomo, że jesienią ani zimą nowy sezon „Wiesz czy nie wiesz” nie pojawi się na antenie Jedynki” – czytamy.

Informacje te potwierdził prezes TVP Mateusz Matyszkowicz, dodając że program Kammela zostanie zastąpiony przez popularne reality show.

“Ten slot (niedziela 21.25) jest bardzo specyficzny, bo w ciągu roku mamy dwie pozycje, które mają ogromną wierną widownię, czy „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” – oznajmił prezes, dodając że być może kiedyś jeszcze teleturniej “Wiesz czy nie wiesz?” wróci na antenę, ale na pewno nie w najbliższym czasie.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts