Piaseczny przekazał wieści o swoim partnerze. Krążące plotki to prawda. Sąsiedzi nie kłamali

Andrzej Piaseczny z okazji pięćdziesiątych urodzin postanowił dokonać coming outu i w końcu potwierdził krążące od lat plotki dotyczącego jego orientacji. W mediach huczało swego czasu o jego romansie z Michałem Pirógiem. Po ich rozstaniu o życiu uczuciowym “Piaska” wiadomo było niewiele. Dopiero jakiś czas temu wyjawił, że znalazł tego jedynego, a dzięki sąsiadom z wioski pod Kielcami, gdzie artysta ma swój dom, czują się wspaniale. Niespodziewanie zaczął też rozprawiać o ślubie…

Andrzej Piaseczny (posłuchaj!) latami milczał na temat swojej orientacji seksualnej. Choć plotkowano o tym od dawna, piosenkarz skrzętnie omijał ten temat.

W latach 90., gdy jego kariera nabierała rozpędu, zaczął nawet przedstawiać mediom swoją… partnerkę. Kobieta o imieniu Mirka pojawiła się z nim nawet na okładce kolorowego magazynu. Wspólnie mieli wychowywać też dwóch synów.

Potem temat Mirki przycichł. Za to głośno zrobiło się o jego romansie z Michałem Pirógiem, który to po rozstaniu opisał łączącą ich relację w swojej biografii. Oczywiście zmienił imię swojego partnera, ale ludzie nie mieli problemów z tym, by odkryć, o kim tancerz się rozpisuje.

Andrzej Piaseczny wiedzie spokojne życie z partnerem pod Kielcami. Sąsiedzi są wspaniali

Dopiero po dokonaniu coming outu Andrzej zaczął co nieco opowiadać o swoim życiu prywatnym. Wyjawił m.in., że mieszka z ukochanym razem od kilku lat. Sąsiedzi nie kłamali, że żyją w wielkiej zgodzie.

“Mam to szczęście, że nie jestem człowiekiem samotnym, moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać” – wyjawił w wywiadzie dla “Wprost”.

Wywiadzie dla magazynu “Replika” opowiedział też, jak na wieść o nowym partnerze zareagowała mama. Początki były ponoć trudne…

“A teraz mama na Dzień Dziecka zadzwoniła i najpierw złożyła życzenia mnie, a potem mojemu partnerowi. To było… Ach, widzisz, od razu się wzruszam” – wyznał w gejowskim magazynie.

Piaseczny mówi o ślubie z ukochanym. A co z dziećmi?

Prawdziwą bombę Andrzej zrzucił jednak później. Wokalista nie ukrywa, że poważnie myśli o ślubie. Nie chce jednak robić tego gdzie zagranicą, tylko marzy mu się uroczystość w Polsce. Przy obecnym rządzie jest to jednak niemożliwe. Andrzej nie tarci jednak nadziei, że nadchodzące wybory coś w tej kwestii zmienią.

“Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy” – oznajmił we “Wprost” Andrzej.

Za ta na razie wraz z ukochanym nie planują powiększenia rodziny. Niegdyś Monika Olejnik zapytała go bowiem, “czy chciałbyś adoptować dzieci w przyszłości?”.

“Ja osobiście nie” – poinformował Andrzej.

Piaseczny ma dwóch synów. Marzy o wnukach

Piaseczny ma jednak doświadczenie w wychowywaniu dzieci. Przed laty był bowiem w związku z niejaką Mirką, która miała dwóch synów. Piosenkarz był i wciąż jest dla nich jak ojciec.

Podzielił się nawet informacją w rozmowie z “Vivą”, że marzy mu się, aby “synowie” obdarowali go wnukami. 

“Los sprawił, że bardzo wcześnie wychowywałem dwóch ludzi, o których do dzisiaj mówię, że są moimi synami. Mam nadzieję, że oni przyniosą mi niedługo wnuki” – wyznał.

Trzymamy zatem kciuki!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *