Dowbor szczęśliwa w nowej pracy. Wylądowała w Brukseli

Katarzyna Dowbor nie jest już prowadzącą „Nasz Nowy Dom”, ale nie narzeka na brak obowiązków, także tych zawodowych. Niedawno pochwaliła się, że otworzyło się przed nią wiele nowych drzwi. Nie zdradziła, który pracodawca złożył jej ofertę, ale za to pochwaliła się, że pojechała w podróż służbową. I to do Brukseli.

Katarzyna Dowbor poleciała służbowo do Brukseli

Katarzyna Dowbor w maju przestała być prowadzącą hitowego programu Polsatu “Nasz Nowy Dom”. W tej roli zastąpiła ją Elżbieta Romanowska, która niezwykle ciepło została przyjęta przez ekipę.

Dowbor tymczasem udała się na zasłużony odpoczynek, ale nie trwał on zbyt długo. W niedawnym wywiadzie z “Party” poinformowała, że otworzyło się przed nią sporo drzwi.

“Otworzyły się przede mną drzwi. Nawet kilka par” – wyznała, dodając, że chce sobie jednak dać czas na wybranie dla siebie odpowiedniej oferty.

“Teraz troszkę odpoczywam, dlatego że pierwszy raz od 10 lat nie jestem w hotelu, nie muszę wyjeżdżaćnie mam całego lata w pracy, tylko mogę np. przyjść na event, pewnie dzisiaj byłabym w pracy, bo czwartek zawsze był dniem pracy” – dodała wówczas.

Wygląda na to, że szybko zatęskniła za obowiązkami zawodowymi, gdyż obecnie znów jest w pracy. A przynajmniej tak wynika z jej instastory. Katarzyna Dowbor pokazała ujęcie z okna hotelowego i poinformowała, że jest w podróży służbowej w… Brukseli. “Przygoda służbowa się zaczyna!” – napisała.

Katarzyna Dowbor nie zdradziła jednak szczegółów swojego nowego zajęcia. Być może czeka z tym na jakiś specjalny moment?

Co ciekawe, niedawno pojawiły się nawet pogłoski, że prezenterka przedzie do… TVN-u!

Katarzyna Dowbor: kariera

Katarzyna Dowbor przez wiele lat była związana z TVP, ale pracowała także w radiu. W Telewizji Publicznej pracowała nie tylko na wizji, ale także w dziale promocji. Na swoim koncie ma m.in. prowadzenie “Pytania na śniadanie”, choć dziś już mało kto o tym pamięta.

W 2013 roku zaproponowano jej prowadzenie programu “Nasz Nowy Dom”, w którym pracowała dziesięć lat.

Mało osób wie, że Katarzyna Dowbor napisała też serię interaktywnych książek dla dzieci o koniach, które są jej pasją. Seria powstała we współpracy z pisarzem Marcinem Koziołem.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts