Nowicki ledwie wyszedł z budynku TVP, a tu takie wieści. Niespodziewane kulisy nagłego odejścia z “Pytania na śniadanie”

Łukasz Nowicki kilka dni temu poinformował, że odchodzi z “Pytania na śniadanie”. Szefowie dali mu jednak okazję do pożegnania się na wizji. W czwartkowy poranek prezenter pojawił się więc w śniadaniówce, a koledzy zgotowali mu nie lada niespodziankę. Po opuszczeniu budynku przy Woronicza aktor postanowił zamieścić obszerny post na Instagramie. Zaskakujące, co wyjawił…

Łukasz Nowicki w czwartkowy poranek miał okazję ostatni raz pożegnać się z widzami “Pytania na śniadanie” oraz swoimi kolegami z pracy.

Ci zjawili się tłumnie w studio, gdzie nie szczędzili ciepłych słów pod jego adresem. Małgorzata Opczowska ciągle go przytulała, a szefostwo obdarowało bukietem kwiatów. 

Ostatnie dzień Nowickiego w “Pytaniu na śniadanie”

Zaraz po opuszczeniu budynku TVP przy Woronicza aktor postanowił zamieścić obszerny wpis na swoim Instagramie. Nie krył swego zaskoczenie tym, jak go pożegnano. Zaczął jednak od podziękowań dla widzów:

“Nie wiem nawet jak rozpocząć… To co się dzieje , co się wydarzyło w ciągu ostatnich kilku dni przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Ogrom Państwa serdeczności , czułości , dobroci zawstydza mnie i ogromnie raduje. Dziękuje. Wszystkie komentarze przeczytałem , ale nie na wszystkie jestem w stanie odpowiedzieć . WSZYSTKIM , bez wyjątku – DZIĘKUJE!!!!” – pisał wzruszony.

Tak Nowickiego pożegnali za kulisami “PnŚ”

Potem skupił się na kolegach z pracy. Niespodziewanie wyjawił, jaką niespodziankę przygotowali dla niego ludzie z pionu technicznego:

“I dzisiaj …..w programie….tyle niespodzianek , tyle pracy którą koleżanki, koledzy włożyli w przygotowanie materiałów o mnie przegrzebując archiwa … Jesteście WIELCY!!!. Aniu , Gosiu , Krzysiu, Olgo, Jolu, Ido, Gosiu, Olku, Mateuszu, Marto, Edytko , eeee tam nie będę wymieniał ,po prostu cała rodzino „Pytania na Śniadanie”- Wielkie Dzięki!!!. A wódeczka od chłopaków z pionu dźwiękowego smakuje wybornie!!!” – dodał.

Na koniec zaskoczył dającym do myślenia wyznaniem. Zaapelował do kolegów, którzy nadal nie mają problemów z pracą dla TVP:

“Pamiętajcie, oczywiście w miarę możliwości, ‘róbcie to co kochacie'” – przekazał na koniec.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Łukasz Nowicki (@lukasz__nowicki)

Łukasz Nowicki /Kurnikowski /AKPA
Łukasz Nowicki /Kurnikowski /AKPA

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts