Ada z “Rolnika” tuż przed ślubem mówi dość. Apeluje o zachowanie spokoju

Michał Tyszka i Ada Jasiaczek zaręczyli się jeszcze przed końcem emisji programu. Teraz para przygotowuje się do ślubu, który lada moment ma się odbyć w rodzinnych stronach rolnika. Internauci posądzają parę o pośpiech, którego przyczyn dopatrują się w ciąży Ady. Narzeczona rolnika ma tego dość.

“Rolnik szuka żony” Nie tylko Michał i Ada są razem

Michał i Ada to bohaterowie 9. edycji programu “Rolnik szuka żony“. Był to wyjątkowy sezon, bo tym razem aż czworo uczestników z pięciu znalazło miłość w programie. Czas pokazał, że tylko 3 pary przetrwały, ale to i tak dużo. Klaudia jest z Valentynem, Tomasz R. z Justyną choć odsunęli się od mediów, to układają swoje życie wspólnie, a Michał z Adrianną pod koniec lata wyprawiają wesele.

“Rolnik szuka żony” Ada i Michał już pod koniec lata biorą ślub

Ada Jasiaczek na początku czerwca bawiła się na swoim wieczorze panieńskim, który zorganizowała dla niej siostra z przyjaciółkami. Kobieta jest bardzo aktywna w sieci. Chętnie dzieli się z internautami relacjami z życia na wsi, opowiada o przygotowaniach do ślubu.

Michał i Ada zdecydowali się zerwać z tradycją, wedle której ślub zawierany jest w parafii panny młodej. Wszystko przez to, że rodzina Michała nie może rezygnować z prac rolniczych.

“U nas zawsze było tak, że to młody jedzie do młodej i tam się odbywał ślub — powiedział Michał w rozmowie z serwisem Dziennikiem Łódzkim. “Jednak jest ta bariera odległości, bo dzieli nas 300 km. Z moich okolic dużo rodzin ma gospodarstwo i nie mogliby sobie wyjechać na te dwa dni i zostawić zwierzęta. Stwierdziliśmy, że lepiej będzie właśnie zrobić tutaj” – wyjaśnił.

Zobacz też: Ada z “Rolnika” zaskoczyła fanów. Co ze ślubem?

“Rolnik szuka żony”. Ada zmaga się ze wścibskimi komentarzami

Otwartość Ady ma niestety swoje konsekwencje. Praktycznie każde zdjęcie, każda relacja jest szeroko komentowana w mediach. I to jeszcze byłoby do zniesienia, gdyby nie fakt, że za każdym razem Ada jest podejrzewana o to, że… jest w ciąży!

Na każdym zdjęciu, kiedy stoi bokiem do obiektywu, internauci dopatrują się ciążowych kształtów u bardzo szczupłej i drobnej Ady. To już jest dla niej męczące. W najnowszym wpisie ukochana rolnika odniosła się do plotek o ciąży.

“Czy za każdym razem ludzie będą wkręcać mi ciążę” – napisała.

Innym razem, pod komentarzami fanów zniecierpliwiona Ada napisała:

“Laski kochane, proszę o cierpliwość i zachowanie spokoju”.

Ada powoli traci cierpliwość. Ale chyba nie wie, że w Polsce dopytywanie narzeczonych i młodych małżonków o ciążę i dzieci to taki narodowy sport. Nawet jeśli Ada zdecyduje się na dziecko i je urodzi, to zaczną się pytania o drugie dziecko. To się nie kończy, więc życzymy wytrwałości i mniej przejmowania się komentarzami.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *