Tragedia w rodzinie Roberta de Niro. Dopiero co aktor cieszył się narodzinami dziecka

Wnuk Roberta De Niro, Leandro, zmarł w wieku 19 lat. Jego matka Drea, adoptowana córka hollywoodzkiego gwiazdora, zamieściła łamiący serce wpis w sieci i pożegnała „pięknego, słodkiego anioła”.

Nie żyje wnuk Roberta De Niro

Robert de Niro (79 l.) dopiero co cieszył się narodzinami siódmego dziecka. Niestety rodzinę gwiazdora dotknęła tragedia. Wnuk znanego z takich produkcji jak “Taksówkarz” zmarł w wieku zaledwie 19 lat.

Córka Roberta De Niro żegna syna

Leandro de Niro Rodriguez był synem adoptowanej córki De NiroDreny i artysty Carlosa Mare. Matka chłopca złożyła hołd zmarłemu synowi w szczerym poście na Instagramie w poniedziałek.

“Mój piękny, słodki aniołku. Kochałam cię nie do opisania słowami od chwili, gdy poczułam cię w brzuchu. Byłeś moją radością, moim sercem i wszystkim, co kiedykolwiek było czyste i prawdziwe w moim życiu. Chciałabym być teraz z tobą. Chciałabym być z Tobą. Nie wiem, jak żyć bez ciebie, ale spróbuję iść dalej i szerzyć miłość i światło, które tak bardzo dałaś mi odczuć, zostając twoją mamą” – napisała Drena.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Drena (@drenadeniro)

Leandro chciał zostać aktorem

Leandro de Niro Rodriguez miał szanse na karierę aktorską. Chciał pójść w ślady swojej matki i dziadka. Już grał małe role. Wystąpił między innymi w filmach “Narodziny gwiazdy” i “Kabaret Maxime” z 2018 roku oraz w “Kolekcji” z 2005 roku.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *