Tego nie wiedzieliście o Roznerskim. Aktor cierpi na poważne zaburzenie

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych, a zdaniem wielu fanek także najprzystojniejszych polskich aktorów. Jak się okazuje gwiazdor skrywał pewną tajemnicę, do której postanowił przyznać się fanom na Instagramie. Odtwórca roli Marcina w “M jak miłość” cierpi na poważne zaburzenie.

Mikołaj Roznerski popularność zyskał dzięki roli Marcina w serialu “M jak miłość”. Aktor zagrał również w wielu komediach romantycznych, między innymi “Porady na zdrady” i “Pech to nie grzech”. Gwiazdor jest także rozchwytywany w reklamie, ma własną markę kawy.

Przejmujące wyznanie Roznerskiego. Aktor cierpi na poważnie zaburzenie

Przy okazji promocji na Instagramie ksiązki Marty Żmudy Trzebiatowskiej “Bliżej siebie”, Mikołaj Roznerski zdobył się na poważne wyznanie. Jak się okazuje aktor skrywał przed fanami pewną tajemnicę.

– Muszę wam powiedzieć, że mam ADHD i trudno jest mi się skupić na czytaniu, bo po sześciu stronach się wyłączę i muszę czytać od początku, żeby znowu utrwalić to co przeczytałem – powiedział Marcin z “M jak miłość” w instagramowej relacji.

Roznerskiego zawsze rozpierała energia, aktora było wszędzie pełno, zresztą właśnie za to kochają go fani. Dziś już wiemy, że za tym mogło stać zaburzenie, przez które trudniej mu się skoncentrować.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts