55-letnia Ewa Gawryluk pokazała się bez grama makijażu. Fani oniemieli z zachwytu

Ewa Gawryluk na brak pracy nie może narzekać. Pomimo sezonu urlopowego, nie zwalnia tempa i wyjechała do Świnoujścia, aby zagrać w spektaklu. Przy okazji raczy obserwujących swoimi zdjęciami, a jedna publikacja w szczególności przypadła do gustu fanów!

Ewa Gawryluk mówi nie szufladkowaniu

Ewa Gawryluk od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Publika pokochała ją za komediowo-romantyczne role, lecz ta niedawno przyznała, że ma dość szufladkowania i traktowania przez pryzmat urody. Artystka marzy o wcieleniu się w czarny charakter i pokazaniu, że ma ogromny talent aktorski.

Po studiach schudłam i okazało się, że mogę się podobać. Zaczęto mnie obsadzać w rolach amantek i odsłaniać moje ciało na ekranie. Na pewno teraz chciałabym zagrać złą postać. Złą, złośliwą. Myślę, że to pokaże ciemną stronę mojego charakteru. Jestem aktorką. Nawet jeżeli nie posiadam, (ciemnej strony – przyp. red.) to wyciągnę ją z siebie – mówiła swego czasu.

Jak się okazuje, zarówno męska, jak i damska część widowni, zachwyca się nie tylko umiejętnościami, ale również urodą aktorki. Ta pomimo 55-lat wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał, a ostatnio dodane zdjęcie jest tego dowodem!

55-letnia Ewa Gawryluk pokazała się bez grama makijażu. Fani oniemieli z zachwytu

Ewa Gawryluk niedawno przewartościowała swoje życie. Niedawno rozstała się z mężem, a w młodości walczyła biedą, depresją i samotnością. Wszystko wskazuje na to, że 55-latka uporała się z demonami przeszłości i dziś cieszy się życiem.

Gwiazda seriali za pośrednictwem mediów społecznościowych zamieściła wymowne zdjęcie, do którego zapozowała bez makijażu. Przy okazji zdradziła, że w lecie łączy wakacje z pracą i aktualnie po raz pierwszy przebywa w Świnoujściu, gdzie odbędzie się spektakl z jej udziałem.

“Przyjemne z pożytecznym… Rano wakacje a wieczorem spektakl.  Dzięki temu znalazłam się w Świnoujściu, po raz pierwszy w życiu… Jest uroczo, no i tunel zwiedziłam” – zachwycała się.

Fani oniemieli z zachwytu i zaczęli ją komplementować. Duża część internautów zauważyła, że Ewa w naturalnej wersji wygląda zachwycająco: “Natura jest piękna; Przepiękna; Zachwycająco piękna i dojrzała” – pisali.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ewa Gawryluk (@ewa_gawryluk)

Też jesteście pod wrażeniem?

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts