Niespodziewane wieści o milionerce Starak. Krążące plotki to prawda. Afera w “Dzień Dobry TVN”, a teraz to

Agnieszka Woźniak-Starak i kilku jej kolegów niespodziewanie musiało pożegnać się z pracą w “Dzień Dobry TVN”. Większość z nich nie kryła zaskoczenia. Sama wdowa po milionerze miała jednak obiecane przez szefów, że dostanie na osłodę jakiś nowy program. Z tego też powodu w komentowaniu czystek w śniadaniówce pozostała dość oszczędna. Teraz jednak nieco się jej ulało, choć teoretycznie nie chodziło o pracę w TVN…

Niedawno gruchnęła informacja o istnych czystkach w “Dzień Dobry TVN”. Z pracą nagle musiało pożegnać się kilka gwiazd śniadaniówki, w tym Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme czy Andrzej Sołtysik.

Agnieszka Woźniak-Starak zwolniona z “Dzień Dobry TVN”. Dlaczego?

Podziękowano także Agnieszce Woźniak-Starak, choć ją akurat w oficjalnym wpisie zapewniono, że dostanie nowy program w stacji.

“Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych” – przekazano w oficjalnym oświadczeniu.

Być może to  tego powodu milionerka była tak oszczędna w komentowaniu całego zamieszania. W pewnym momencie jednak wskazała, kto stoi za zwolnieniami w “DDTVN”.

“Prawda jest taka, że każdy szef ma prawo decydować o tym, z kim chce pracować, a mnie nie pozostaje nic innego, jak tę decyzję uszanować. Ja akurat lubię wychodzić ze strefy komfortu, bo to działa bardzo motywująco” – napisała zmartwionej fance Agnieszka.

Woźniak-Starak w melancholijnym nastroju

Z powodu zwolnienia ze śniadaniówki Agnieszka ma teraz o wiele więcej czasu. Smutny czas spędza na Mazurach, gdzie jeździ konno i spotyka się ze znajomymi.

Znalazła też czas, by wpaść z Gabi Drzewiecką na Opnera. Z tej okazji zamieściła też dość smutny wpis o przemijaniu i starości…

“A wracając do Openera!  Bo za chwilę zapomnę, że tam w ogóle byłam. Miło było wpaść, szczególnie z @g_rulez i Trójkątem, ale ten rok uświadomił mi jak bardzo zmienił się ten festiwal. A może to my się zmieniliśmy? W każdym razie wpadłam w lekką melancholię. Tylko pogoda niezmiennie nieprzewidywalna” – napisała nostalgicznie zwolniona niedawno Agnieszka.

Fani podzielili jej zdanie i też stwierdzili, że czas upływa nieubłaganie…

“Zmienia się, publika inna im wyrasta. Melancholia mnie również ogarnia”, “W zeszłym roku był dużo lepszy”, “Słyszałem, że Open’er lipa w tym roku, ale najlepszym wydarzeniem była wizja z fotobudki” – pisali ludzie.

Czekacie na nowy program Agnieszki? Mamy nadzieję, że poprawi on nieco humor Woźniak-Starak…

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *