To właśnie ona ma zastąpić Rozenek i Woźniak-Starak w “Dzień Dobry TVN”? Nie pozostawia wątpliwości

Zamieszania wokół “Dzień Dobry TVN” ciąg dalszy. Po zwolnieniu połowy dotychczasowych prowadzących ekipa popularnej śniadaniówki zdecydowanie potrzebuje świeżej krwi. Według ostatnich doniesień “Super Expressu” na liście planowanych nazwisk znalazła się Dorota Szelągowska. Gwiazda krótko odpowiedziała na te plotki. Nie zostawia już żadnych wątpliwości!

Idą zmiany w “Dzień Dobry TVN”. Kto dołączy do ekipy prowadzących?

Czerwcowe trzęsienie ziemi w “Dzień Dobry TVN” sprawiło, że o programie śniadaniowym TVN-u jest w ostatnich tygodniach niezwykle głośno. Nie chodzi bowiem tylko o usunięcie szeregu prowadzących, choć właśnie od tego stacja rozpoczęła swoją rewolucję. Dalsze zmiany obejmą też podejmowaną tematykę i co najważniejsze studio “DDTVN”.

Nie ma natomiast wątpliwości, że mającej coraz słabsze wyniki oglądalności śniadaniówce przyda się zastrzyk świeżej krwi. Według ostatnich informacji podanych przez “Super Express”powstała “tajna lista” potencjalnych nazwisk nowych prowadzących. Znalazły się na niej Martyna Wojciechowska, Katarzyna Bosacka i Dorota Szelągowska. Przynajmniej z początku otwarte pozostawało jednak pytanie, ile prawdy kryje się w tych doniesieniach. Mamy już pierwsze komentarze samych zainteresowanych.

Dorota Szelągowska jasno komentuje plotki o angażu do “DDTVN”

Jako pierwsza całą sytuację skomentowała Dorota Szelągowska. Znana dziennikarka w rozmowie z Pudelkiem nie pozostawiła najmniejszych wątpliwości, czy dostała jakąkolwiek ofertę dotyczącą prowadzenia “Dzień Dobry TVN”. Szelągowska nie tylko zaprzeczyła informacjom tabloidu, ale wyraźnie pokazała co myśli o pracy dla śniadaniówki:

“Wyssane [z palca – przyp. red.], że bardziej nie można. Właśnie się dowiedziałam z waszej strony o tym. (…) Mało jest w życiu rzeczy tak pewnych jak to, że nie będę prowadzić “Dzień Dobry TVN” – podkreśliła gwiazda.

Zmiany w “Dzień Dobry TVN”. Co na to Martyna Wojciechowska?

Swoje trzy grosze do sprawy w poście na Instagramie dorzuciła też Martyna Wojciechowska, ale ona w przeciwieństwie do Doroty Szelągowskiej ani nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła jednoznacznie doniesień “Super Expressu”. Tego scenariusza przynajmniej na razie nie możemy więc całkowicie odrzucić.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts