Agata Młynarska ruszyła nad Bałtyk i nie kryła rozżalenia. Ostro skrytykowała polskich urlopowiczów. Jej wpis wywołał poruszenie

Agata Młynarska lubi podróże i chętnie relacjonuje je w mediach społecznościowych. Mowa tu nie tylko o zagranicznych krajach – dziennikarkę można było również spotkać nad polskim morzem. Parę lat temu, podczas swojego urlopu nad Bałtykiem, Młynarska podzieliła się wrażeniami z obcowania ze “zwykłymi Polakami” na plaży. Nie była zbyt zadowolona….

Agata Młynarska z chęcią dzieli się zdjęciami ze swoich podróży na Instagramie. Dziennikarka odwiedziła między innymi Toskanię, Toledo, Costa Blanca czy Mirmande. Z tego powodu można wywnioskować, że Młynarska bardzo lubi zagraniczne podróże. A mimo to, w 2019 roku postanowiła spędzić czas wolny nad polskim morzem.

Swoimi wrażeniami podzieliła się wówczas na Facebooku. Okazało się, że dziennikarka ma bardzo dużo uwag dotyczących innych turystów. Co takiego skomentowała? 

Agata Młynarska o polskich urlopowiczach. “Państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi”

Młynarska nie szczędziła gorzkich słów na temat polskich turystów spędzających swoje urlopy nad morzem. Będąc we Władysławowie postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami na Facebooku. Innych wczasowiczów nazwała określeniem “państwo Kiepscy”. W dodatku skrytykowała jedzenie oraz jego ceny.

Z wpisu dziennikarki wynika, że specjalnie szukała miejsc, w których nie było zbyt dużo ludzi. Przyznała, że jest to bardzo trudne…

Post spotkał się z odpowiedzią oburzonych internautów. Dziennikarka została zaatakowana negatywnymi uwagami przez osoby, którym jej wpis się nie spodobał. Wybuchła potężna afera, a Młynarska musiała się srogo tłumaczyć.

Po fali niezadowolenia ze strony internautów Młynarska przeprosiła za swój wpis

Po kilku dniach od opublikowania postu na Facebooku Agata Młynarska postanowiła udostępnić kolejny wpis. Tym razem dziennikarka zdecydowała się przeprosić urażonych jej słowami wczasowiczów. Napisała, że nie chciała sprawić komukolwiek przykrości.

Dziennikarka przeprosiła osoby, które uraził jej wpis. Dodatkowo przyznała, że była to dla niej cenna lekcja i w przyszłości będzie ostrożniejsza.

Przepraszam zatem wszystkich, których mój wpis uraził lub dotknął, nie taki był mój zamiar. Biorę to “na klatę” i traktuję jak cenną lekcję. Na przyszłość będę uważniejsza.

AGATA MŁYNARSKA NA SWOIM FACEBOOKU.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *