Karpiel-Bułecka dał do wiwatu na drugim ślubie Lewandowskich. Jego zachowanie wywołało poruszenie

W miniony piątek we Włoszech odbył się drugi ślub Anny i Roberta Lewandowskich. Na uroczystość zjechał tłum celebrytów. Wśród nich nie zabrakło Sebastiana Karpiela-Bułecki i jego pięknej żony Pauliny Krupińskiej. Lider Zakopower wystąpił także z mini recitalem na weselu, ale to jego życzenia dla “państwa młodych” wywołały największe poruszenie…

Anna i Robert Lewandowscy postanowili w wyjątkowy sposób uczcić dziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji zorganizowali sobie drugi ślub. Przysięgę małżeńską powtórzyli a urokliwym kościółku, a potem bawili się do rana w wynajętej willi z pięknym ogrodem.

Drugi ślub Lewandowskich przyciągnął tłum celebrytów

Wśród gości pojawili się oczywiście członkowie rodziny, ale też koledzy z show-biznesu. Wśród nich m.in. Paulina Krupińska z Sebastianem Karpielem-Bułecką czy Marina z Wojtkiem Szczęsnym.

Podczas szalonej imprezy mały koncert dał także muzyk Zakopower. Relację z recitali zamieścił Andrzej Wrona, który także był zaproszony na ślub.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Karpiel-Bułecka zaśpiewał na ślubie Lewandowskich. Jego życzenia wywołały poruszenie

Karpiel-Bułecka zaśpiewał m.in. hit “Boso”, który porwał gości do tańca. Jednak to nie występ muzyczny, a późniejsze życzenia męża Krupińskiej wywołały największe poruszenie. Ten bowiem nagle zaczął mówić o wierze i Bogu:

“Ania! Robert! Niech Wam Bóg błogosławi na dalszą drogę życia! To była wielka radość móc towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu!”— napisał muzyk na Instagramie.

Internauci nie kryli wzruszenia. Wielu doceniło fakt, że góral nie wstydzi się swej wiary i tak chętnie mówi o Stwórcy.

“”Przepięknie się, że ktoś »publiczny« odnosi się do wartości takich jak Bóg, jest pan mądrym człowiekiem”, ” Wam też niech błogosławi, i Waszym dzieciom, bo jesteście cudowni”, “Pan jak prawdziwy ……chrzestny” – pisali internauci.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts