Drewniany taniec Lewandowskich podzielił internautów. W komentarzach wrze

Drugi ślub Lewandowskich to wydarzenie, które było trzymane w tajemnicy do samego końca. Oczywiście pary z ust nie puścili liczni celebryci zaproszeni na imprezę. Anna i Robert Lewandowscy ceremonią pochwalili się na Instagramie, a wśród wielu zdjęć jest też filmik z pierwszym tańcem ponownej “młodej pary”. I tutaj zaczyna się problem, ponieważ dla jednych wyszedł on znakomicie, a dla innych… wyjątkowo drętwo. Kto ma rację?

Anna i Robert Lewandowscy wzięli drugi ślub

W piątkowy wieczór sportowi celebryci powiadomili, że wzięli “drugi ślub”. Ponownie “młoda para”, czyli Anna Lewandowska i Robert Lewandowski byli ubrani cali na biało. Przysięgę odnowili w pięknym zakątku w Toskanii. Przypomnijmy, że małżeństwo pierwszy raz na ślubnym kobiercu stanęło w 2013 roku.

Jednak to zdjęcia i filmiki z imprezy wzbudzały największe poruszenie wśród internautów.

Drewniany pierwszy taniec Lewandowskich podzielił internautów

Ślubna kreacja Anny była długa, lekka, zwiewna i koronkowa. Do pierwszego tańca Anna włożyła inną sukienkę, która wyszła spod ręki Macieja Zienia i kosztowała 12 tysięcy złotych. Wszystko po to, aby wykonać na parkiecie bachatę, którą podobno trenowała od kilku miesięcy.

Guru fitness dodała filmik na Instagramie, gdzie widać wspólne pląsy na parkiecie “pary młodej”. Anna w krótkiej sukience z falbanami wyginała się w rytm muzyki, a Robert… próbował tańczyć.

Pierwszy taniec Lewandowskich w ogniu krytyki: “Taniec dwóch kołków”

Oprócz zachwytów celebrytów, pod filmikiem możemy znaleźć niezbyt pochlebne komentarze. Czyżby ludziom nie podobały się tańce wyginańce na parkiecie w Toskanii?

  • “Bardzo lubię panią Anię ale niestety nie każdy we wszystkim jest dobry. Niestety taniec jej nie wychodzi
  • “Lubię ich ale.. Ojej.. Może trzymajmy się piłki i fitnessu lepiej”
  • “Nauka kroków opanowana do perfekcji – za to tańca, lekkości i fantazji nie ma tu ani deka. Za to są piękne stroje i celebrycki flow”
  • Jeśli chodzi o sam taniec lubię go oglądać gdzie indziej. Tutaj go zdecydowanie zabrakło”
  • “Bądźmy obiektywni, Aniu i Robercie, wszystkiego dobrego na dalsze lata… ale do tańca nie jesteście stworzeni. Robert niech lepiej na kopaniu się skupi”
  • “Od czytania tych komentarzy mam dokładnie takie same ciary żenady, jak po obejrzeniu filmiku. Polecam obejrzeć bez dźwięku, taniec dwóch kołków
  • “Piękna oprawa, piękni ludzie, piękna choreografia, ale tańca w tańcu trochę zabrakło

Na imprezie szczęście Lewandowskich świętowali między innymi: Zofia Zborowska z Andrzejem Wroną, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-BułeckaMarina i Wojciech Szczęsny, Sławomir Peszko z żoną, a także Quebonafide z Natalią Szroeder.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *