Radosne wieści z domu Kurzajewskiego i Cichopek. Spływają gratulacje z całej Polski

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek mają kolejny powód do radości. W domu pary zaszły kolejne zmiany, o czym dziennikarz TVP poinformował na swoim Instagramie. Nie krył przy tym wzruszenia i szczęścia…

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z pewnością nie narzekają na nudę. Para ciągle musi mierzyć się z atakami Pauliny Smaszcz i krzywdzącymi plotkami, które są rozsiewane w brukowcach.

Zakochani skupiają się jednak przede wszystkim na życiu rodzinnym i dzieciach. Starają się bowiem tworzyć idealną patchworkową rodzinę.

Patchworkowa rodzina Cichopek i Kurzajewskiego

Kasi udało się dogadać z Marcinem Hakielem w kwestii opieki nad Adamem i Heleną, którą dzielą się po równo. Maciej nie musiał niczego dyskutować z Pauliną, bo starszy syn już dawno ma własną rodzinę i żyje poza Polską. 

Młodszy Julian jakiś czas temu z kolei udał się na szkolną wymianę do Holandii, ale już oznajmił, że po powrocie ani myśli mieszkać z matką.

Kasia i Maciej postanowili więc przygotować się na przyjazd Juliana, by czuł się jak najlepiej pod ich skrzydłami. 

“Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna” – zdradza informator Jastrząb Post.

Wielka radość w domu Kurzajewskiego i Cichopek

Okazuje się, że właśnie zapanowała wielka radość w domu Maćka i Kasi związana z powrotem Julka do kraju. Dumny i szczęśliwy ojciec i macoszka zorganizowali mu nie lada powitanie.

Dziennikarz zawiesił wielki napis: “Witaj w domu”, wszędzie było też mnóstwo confetti, więc widać, że radość była ogromna.

Syna Maćka zapewne nie spodziewał się, że ojciec i jego nowa wybranka zgotują mu aż takie powitanie!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts