Porażka nowych prowadzących “Dzień Dobry TVN”? Widzowie już przesądzili

Nową parą prowadzących został Robert Stockinger i Anna Senkara. Przez cały lipiec i sierpień śniadaniówka stworzyła wersję “Dzień Dobry TVN wakacje”. Podczas debiutu nowa para prowadzących smażyła się w słońcu przed majestatycznym Wawelem. W sieci zaroiło się już od komentarzy kto i co komu nie pasuje w nowej, ekranowej parze.

Porażka nowych prowadzących “Dzień Dobry TVN”? Widzowie już przesądzili

Robert Stockinger i Anna Senkara mieli okazję poprowadzić wakacyjne wydanie programu “Dzień Dobry TVN” w Krakowie na Bulwarach wiślanych. Po czystkach i perturbacjach za sprawą Lidii Kazen stworzono nowe pary prezenterów, którzy mają urozmaicić śniadaniowy program. Jak wyszło? Pierwsze oceny od widzów już są widoczne.

Stockinger i Senkara w TVN nie zachwycili? Widzowie wyrobili sobie zdanie

Robert Stockinger miał okazję już występować w śniadaniówce jako “rezerwowy” prezenter. Ma już zatem wprawę w prowadzeniu programu na żywo. Dotychczasowo to on zajmował się np. kontaktem z internautami.

Anna Senkara prowadzi własny podcast “Royalsi”, a to dlatego, że nowa prowadząca rozpoczęła studia w Londynie na wydziale dziennikarstwa “pod skrzydłami” BBC. Nowa prowadząca relacjonuje każde ważne wydarzenie z Wielkiej Brytanii. Transmitowała na żywo to, co działo się w czasie koronacji króla Karola III, czy pogrzebu królowej Elżbiety II. Od 10 lat tworzy materiały dla redakcji “Dzień Dobry TVN”. Dawno temu  nawet rzuciła wszystko i przeprowadziła się na rok do Krakowa, gdzie pracowała przy “Rozmowach w Toku”.

Tak samo jak w przypadku Małgorzaty Rozenek, niemiłe komentarze najczęściej tyczyły się damskiej połowy duetu. Najczęściej widzowie narzekali na jej “krzyczenie”, kiepską dykcję i mówienie przez sztuczny uśmiech. Cóż, “jeszcze się taki nie urodził…”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

“Dzień Dobry TVN”. Widzowie nie są pobłażliwi dla nowej pary

Przypomnijmy, że w efekcie “czystek TVN” w jednej chwili pracę straciła Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Anna KalczyńskaFilip Chajzer i Andrzej Sołtysik. Fani programu często w komentarzach wspominali, że brakuje im tej lub tego prezentera.

Oprócz komentarzy życzących powodzenia, nie zabrakło też

  • “W ogóle nie pasuje mi ta paraMęczyłam się dzisiaj, oglądając ten program”
  • “Pani Aniu, troszkę niższe tony i ciut ciszej i będzie idealnie
  • “Pierwsze wrażenie jak dla mnie, że ta pani będzie za głośna
  • Jak można zwolnic wykształconych z ogromnym stażem dziennikarzy p. Anie p. Andrzeja a zastąpić krzykliwą, bez poprawnej dykcji dziewczyną, przepraszam, że to pisze, ale wyłączyłam TVN, a tak lubiłam”
  • “Gdzie są piękne radiowe głosy…pani Ani głos męczy mnie
  • Pani Ania za dużo mówi “yyyyy

A wam jak się podobała nowa para prowadzących?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *