Wielka feta urodzinowa Magdy Gessler. Najpierw niespodzianka, a potem takie ruchy (ZDJĘCIA)

Choć Magda Gessler dopiero w poniedziałek 10 lipca będzie świętować swoje 70. urodziny, to rodzina i przyjaciele zorganizowali wielką fetę znacznie wcześniej. W weekend znana restauratorka została zaskoczona niespodziewaną imprezą, na której podobno było tyle jedzenia, że świętowanie mogłoby potrwać tydzień.

Wielka feta urodzinowa Magdy Gessler

Magda Gessler znana ze swojej przebojowej natury i kolorowego stylu życia. Nie inaczej było na jej imprezie urodzinowej, która w sumie trwała 2 dni. Nie zabrakło dobrego jedzenia, tańców, szampana i kolorowej kreacji gwiazdy TVN.

Wielka feta urodzinowa Magdy Gessler. Najpierw niespodzianka, a potem takie wieści

W ten weekend (8-9 lipca) odbyło się przyjęcie urodzinowe prowadzącej “Kuchenne rewolucje“. Wydarzenie obfitowało we wzruszające przemowy, ale także szalone tańce, które zaproszeni celebryci chętnie udostępniali na swoich Instagramach.

Celebrytka ubrana była w pomarańczową sukienkę w tropikalne wzory. Dekolt uwidaczniał to, co trzeba, ale i jednocześnie zasłaniał to, czego nie powinni widzieć postronni. Sukienka Magdy Gessler miała długie bufiaste rękawy i długością sięgała do kolan. W pewnym moemencie podczas energicznego tańca, Magda podniosła dół sukienki, gdzie ukazała się żółta falbana. Do kompletu królowa restauracji dobrała pomarańczowe sandałki na grubej podeszwie i żółtą torebkę.

Magda Gessler nie wierzy w liczby dotyczące wieku

Jakie podejście do wieku i liczb ma Magda Gessler? Okazuje się, że

“Nie wierzę we wszystkie kwestie dotyczące wieku. Jeżeli jesteś emocjonalnie, fizycznie i intelektualnie aktywny, pozbawiony jesteś wieku. Mój ojciec ma dziś 92 lata, cały czas aktywnie żyje. I gdy na niego patrzę, nie widzę jego lat. Są osoby, które nie rozumieją mojej nadprzyrodzonej młodości” – zdradziła solenizantka w “Vivie”.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *