Iga Świątek ma dla fanów świetne wieści. Musiała się nimi podzielić: “Do zobaczenia!”

Iga Świątek wielką tenisistką jest – i co do tego nie ma wątpliwości. Oprócz talentu i ciężkiej pracy ma w sobie też bardzo dużo empatii. Już niedługo fani będą mogli zobaczyć się z pierwszą rakietą świata wg rankingu WTA. I to w Warszawie!

Wimbledon 2023. Iga Świątek ma dla fanów świetne wieści

Iga Świątek, która dotychczas najlepiej czuła się na kortach o mącznej powierzchni, coraz lepiej radzi sobie na trawiastym podłożu. Od czasu zeszłorocznego Wimbledonu Polka miała sporo czasu, aby poprawić technikę. To dlatego dziś na Wimbledonie 2023 Iga Świątek walczy o ćwierćfinał! Ma jednak dla fanów pilną wiadomość, którą musiała się podzielić. Czy ma ona związek z nowym etapem w jej życiu?

Iga Świątek pilnie apeluje fanów: “Do zobaczenia!”

Mimo że teraz oczy wszystkich kibiców Igi są zwrócone na jej zmagania w Londynie, to już za dwa tygodnie 22-latka pojawi się w ojczyźnie. Weźmie udział w WTA 250 BNP Paribas Open w Warszawie i wystąpi przed polską publicznością. W puli nagród BNP Paribas Warsaw Open znalazło się 259,3 tys. dolarów, czyli około 1 058 340,73 złotych.

“Bardzo się cieszę, że już nie długo będę miała okazję wziąć udział w BNP Paribas Warsaw Open. Jestem bardzo podekscytowana. W zeszłym roku była świetna atmosfera. Wiemy już, że przygotowania idą pełną parą, więc do zobaczenia niedługo w Warszawie. Bawcie się dobrze” – powiedziała Iga Świątek w wideo.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *