Olaf Lubaszenko schudł ponad 80 kilogramów. Wyszedł z domu i zadziwił wyglądem

Olaf Lubaszenko (54 l.), jak sam przyznawał w najgorszym okresie swojego życia ważył 165 kilogramów i wstydził się wyjść z domu. To już jednak przeszłość. Aktor zachwyca szczuplejszą o 80 kilogramów sylwetką, kondycją i humorem na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach.

Olaf Lubaszenko miał w swoim życiu taki czas, że ze wszystkich sił unikał opuszczania domu. Jak ujawnił, było to związane  z jego nadwagą, która z kolei była wynikiem problemów zdrowotnych.

Olaf Lubaszenko wspomina chorobę

U wywiadzie udzielonym 9 lat temu tygodnikowi „Newsweek” aktor wyznał, że  wszystko zaczęło się od powikłań po śwince, na którą zachorował w dojrzałym wieku:

„Naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny”.

Od tamtej pory minęła niemal dekada i 80 kilogramów...

Olaf Lubaszenko zachwyca na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach

Olaf Lubaszenko, lżejszy niemal dwukrotnie niż w czasach, gdy ważył najwięcej, pojawił się na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor zachwycał humorem, kondycją i sylwetką. Chociaż w początkowej fazie odchudzania towarzyszył mu efekt jo jo, to od dłuższego czasu udaje mu się zachować wagę bez większych wahań.

Aktor nie ukrywał, że do odchudzania zabierał się kompletnie bez planu. Jak wyznał w wywiadach, nie miał pojęcia, co powinien jeść, a czego absolutnie unikać. Jak wspominał w wywiadzie dla „Super Expressu”:

“Przeszedłem na soki jabłkowe, które piłem w ogromnych ilościach, dopóki nie dowiedziałem się, że były sokami tylko z nazwy, bo zawierały cukry i inne konserwanty. Teraz jestem w szczęśliwym związku z wodą, niestety gazowaną, ale to i tak mniejsze zło. Zrezygnowałem też z pieczywa”.

Olaf Lubaszenko: jak schudł 80 kilogramów?

Lubaszenko długo bił się z myślami, czy skorzystać ze wsparcia chirurgicznego. Ostatecznie uznał, że operacja bariatryczna ułatwi mu powrót do dawnej formy. Jak pisał na Instagramie:

“Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacza – oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych – także dwie planowane od dawna operacje. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich…”

Od tamtej pory trzyma sylwetkę w ryzach.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts