Zofia Zborowska pokazała, jak balowała na drugim weselu Lewandowskich. Dantejskie sceny

Na odnowieniu przysięgi małżeńskiej Anny i Roberta Lewandowskich, na którą zdecydowali się po 10. latach od rocznicy ślubu, nie mogło zabraknąć bliskich im gwiazd. Wśród gości znalazła się m.in. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Jak para bawiła się u znanego piłkarza? Szczegółową relację opublikowali w social mediach.

Anna i Robert Lewandowscy odnowili przysięgę małżeńską

“Znów to zrobiliśmy” – ogłosili na Instagramie Anna i Robert. W ten sposób poinformowali fanów, że odnowili przysięgę małżeńską. Ich decyzja wywołała ogromną sensację.

“Z każdym dniem kocham cię coraz bardziej. Ostatnie 10 lat, jakie spędziłem z tobą, były najlepszym czasem mojego życia. Dzisiejszy dzień jest celebracją naszej miłości. Dziękuję za to, że zawsze jesteś po mojej stronie. Moje życie z tobą jest kompletne. Szczęśliwej dziesiątej rocznicy” – pisał szczęśliwy Robert Lewandowski. Choć niektórzy fani nie do końca rozumieją, po co robić takie zamieszanie z okazji 10. rocznicy ślubu, tak czy inaczej posypały się gratulacje i słowa uznania.

Zofia Zborowska pokazała, jak balowała u Lewandowskich

Lewandowscy zorganizowali imprezę prywatną, dla najbliższych osób, które z pewnością doceniły zaproszenie. Wśród gości znalazło się m.in. znane małżeństwo aktorsko-siatkarskie, czyli Zofia Zborowska i Andrzej Wrona. Zakochani opublikowali w social mediach całą galerię z tego pięknego dnia. Ich relacja zrobiła furorę, poczynając od zdjęcia z Parą Młodą, aż po filmik tańczącej Zofii.

Aktorka wyglądała obłędnie i niektórzy uważają, że jej stylizacja była niemałym konkurentem dla sukni samej Lewandowskiej! Stylowe rozcięcie, motyw zebry i sandałki na obcasie od razu rzucają się w oczy. Na poprawinach zaprezentowała się za to w różowym krótkim topie.

“Cóż to były za przepiękne dwa dni. Sto lat młodej parze. Dziękujemy za zaproszenie! PS Oj, wy to umiecie w imprezy” – napisała Zofia Zborowska.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zosia Zbo Wro (@zborowskazofia)

Układ taneczny Lewandowskich podzielił obserwatorów

Andrzej Wrona dodał, że z taką ekipą to powinni robić nawet miesięcznice. Nie wszyscy są tylko przekonani, czy Lewandowscy podołaliby tak wielu pierwszym tańcom. Ich układ podzielił widownie – jedni się zachwycili, inni skrytykowali występ zakochanych. Do głosu doszła nawet Izabela Janachowska, znana specjalista z branży ślubnej:

“Wiadomo, że pary młode to nie są profesjonalni tancerze, więc trudno oceniać ich taniec w innych kategoriach niż “podobało się gościom lub nie”. Najczęściej pary decydują się na kilka lekcji tańca, aby nauczyć się przygotowanej dla nich choreografii. Na parkiecie przede wszystkim widać było miłość Ani i Roberta. Jeśli im się podobało, a szerokie uśmiechy sugerują, że tak, to najważniejsze, bo ten moment miał być spełnieniem ich marzeń” – wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Cóż, przynajmniej w kwestii miłości, trudno się z nią nie zgodzić! Cokolwiek sądzi się o organizacji imprezy na 10. rocznicę ślubu, Lewandowscy to bardzo udana para!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *