Najpierw Orzech stracił pracę w TVP, a teraz takie wieści. Fani gorączkowo reagują

Choć Artur Orzech jakiś czas temu w niewesołej atmosferze musiał pożegnać się z pracą w Telewizji Polskiej, w życiu prywatnym radzi sobie znakomicie. Właśnie poinformował swoich fanów o radosnej nowinie. Od razu z całej Polski zaczęły spływać gratulacje.

Słynny dziennikarz stracił pracę w Telewizji Polskiej

Artur Orzech w młodości marzył o zostaniu sławnym muzykiem. Z czasem porzucił jednak ambitne plany i swoją karierę w mediach zaczął od pracy w radiu. Potem trafił do telewizji, gdzie szybko dał się poznać widzom jako prawdziwy ekspert od Eurowizji. Słynny dziennikarz błyskawicznie zdobył sympatię publiczności.

Z TVP związany był przez wiele lat. Prezenter swoją pierwszą relację z Konkursu Piosenki Eurowizji poprowadził już w 1992 roku, na dwa lata przed triumfem Edyty Górniak w Dublinie.

Kiedy po wielu latach telewizja publiczna zdecydowała w 2019 roku przywrócić na antenę “Szansę na sukces”, to właśnie Artur Orzech zastąpił w roli prowadzącego Wojciecha Manna. Zaledwie dwa lata później, ku ogromnemu zdziwieniu telewidzów, szefostwo stacji postanowiło zakończyć współpracę z dziennikarzem.

Stacja zerwała z nim umowę krótko po tym, jak ten nie pojawił się na planie odcinka charytatywnego prowadzonego przez niego muzycznego show. Orzech komentował później, że nie chciał prowadzić programu, w którym wystąpił zespół Boys i Jan Pietrzak.

Artur Orzech ogłasza radosną nowinę

Choć Artur Orzech jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w naszym kraju, sam bardzo rzadko udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio postanowił jednak zrobić wyjątek i udostępnić bardzo osobiste zdjęcie. Na jego instagramowy i facebookowym profilu pojawiło się urocze zdjęcie dziecięcej rączki i podpis, który w tej sytuacji jest jednoznaczny:

“W jednej chwili wszystko, co uważałem za ważne, przestaje być tak istotne. Najlepiej przeżyte dwa lata mojego życia. Następne przed NAMI. Dziękuję, Mila. Ty wiesz” – informuje dziennikarz w emocjonalnym poście.

Artur Orzech został ojcem. Spływają gratulacje

Fani od razu rzucili się do komentowania. Wielbiciele gratulują i składają serdecznie życzenia świeżo upieczonemu tacie.

“Gratuluję dumnym Rodzicom. Teraz życzę cierpliwości, uważności i dużo szczęścia razem” – można przeczytać pod fotografią.

“Szczęśliwości wszelkiej dla całej trójki” – napisała jedna z fanek.

“Gratulacje. Dzieci nadają sens wszystkiemu. Dużo zdrowia dla maleństwa i mamy” – dodaje kolejna.

My także dołączamy się do życzeń i gratulujemy!

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts