Magda Gessler pokazała się bez loków. Jest nie do poznania. To naprawdę ona?

Magda Gessler przyzwyczaiła wszystkich do swoich loków, które poniekąd są jej znakiem rozpoznawczym. Kiedy więc na jednym z najnowszych zdjęć pokazała się w zupełnie innej fryzurze niż dotychczas, wielu nie mogło jej poznać.

Magda Gessler: kariera

Magda Gessler w świecie show-biznesu funkcjonuje od lat. Restauratorka, która niedawno hucznie obchodziła swoje 70. urodziny, jest znana głównie z “Kuchennych rewolucji”, w których to często nie przebiera w słowach. Na fali popularności od czasu do czasu jest także zapraszana do innych programów jako gościni.

Magda Gessler to również wzięta influencerka, której konto na Instagramie obserwuje 1,2 mln osób. Jak na polskie warunki, to naprawdę niezły wynik, którym może się poszczycić niewiele polskich gwiazd.

Restauratorka jest bardzo aktywna w sieci i bywa, że jednego dnia publikuje nawet kilka wpisów. W zdecydowanej większości są to ujęcia jej samej, ale bywa także, że pokazuje kadry ze swoimi bliskimi.

Magda Gessler bez burzy loków

Jedna z jej ostatnich fotek wzbudziła szczególne zainteresowanie. Magda Gessler pozuje bowiem w zupełnie innej fryzurze niż dotychczas. Gwiazda postanowiła nieco wyprostować swoje loki i zamiast cienkich skrętów, pozostały jedynie fale. Taki widok to zdecydowanie rzadkość, a niektórzy jej fani wręcz jej nie poznali. My zresztą też. A jeszcze inni zaczęli dopytywać: “Gdzie Pani cudne loki”.

Co ciekawe, Magda Gessler nawet odpowiedziała na to pytanie, jednak konia z rzędem temu, kto zrozumie, o co mogło chodzić. W odpowiedzi bowiem napisała: “samololot”. Prawdopodobnie miała paść odpowiedź “samolot”, jednak nadal trudno doszukać się związku z fryzurą.

Oprócz nowej fryzury w oczy rzuca się także wyrazisty makijaż. Magda Gessler postawiła bowiem na ciemnobrązowe cienie do powiek, które nadały jej mrocznego charakteru. Za to usta postanowiła pozostawić neutralne, z czego można wysnuć wniosek, że jednak zna umiar.

Pasuje jej ta wersja fryzury?

Magda Gessler /Paweł Wrzecion /MWMedia
Magda Gessler /Paweł Wrzecion /MWMedia

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *