Skrzynecka w mig schudła 10 kilogramów. Odstawiła te produkty

Czas wakacji to idealna pora, żeby pochwalić się smukłą sylwetką. Jedną ze sław, która ochoczo pokazuje wdzięki, jest Katarzyna Skrzynecka. Aktorka w zaledwie 5 tygodni schudła aż 10 kg, a za pośrednictwem mediów społecznościowych zdradziła swój sekret udanej diety!

Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w 5 tygodni

Lato w pełni, nic więc dziwnego, że duża część osób postanowiła zadbać o swój wygląd i przeszła na dietę. Pisaliśmy już o spektakularnej metamorfozie Olafa Lubaszenki czy Beaty Tadli, a teraz przyszedł czas na Katarzynę Skrzynecką i jej szokującą przemianę.

Aktorka na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Jakiś czas temu zgubiła 10 kg. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dokonała tego jedynie w 5 tygodni.

Jak sama przyznała, odpowiednio dobrana dieta miała wpływ nie tylko na spadek wagi, ale również na zdrowie.

W sieci opowiedziała o diecie i zdradziła, jakie produkty odstawiła!

Sukces Katarzyny Skrzyneckiej

Katarzyna Skrzynecka w 2019 roku zdecydowała się na radykalne kroki i przeszłą na dietę wegańską. W dużym skrócie weganizm polega na spożywaniu wyłącznie żywności pochodzenia roślinnego, dlatego aktorka musiała odstawić nabiał, jajka i ulubione mięso. Twardo trzymała się wyznaczonych zasad i szybko mogła pochwalić się spektakularną przemianą, o której pisała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W 5 tygodni – 10 kg. Fajnie. Cieszę się. Trochę widać po ramionach… nogach… po smuklejszej paszczęce też. To zaledwie połowa drogi i niełatwo… Detoks wegański bardzo skuteczny i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych, ale MIĘSOŻERCOM jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko… baaardzo tęskno wytrzymać rzetelnie CAŁKOWICIE BEZ tych produktów” – chwaliła się i żaliła jednocześnie na Instagramie.

Przy okazji Kasia chwaliła się fotkami z postępów odchudzania i dodawała zdjęcia jedzenia, którym się raczyła.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *