Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, utrzymuje dwie kobiety. Dosłownie

Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej, staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Ostatnio 23-latek wybrał się na urlop do Chorwacji, gdzie spędzał czas z matką oraz swoją dziewczyną, Ksenią. Jedno z opublikowanych przez niego zdjęć wywołało prawdziwą burzę komentarzy.

Justyna Steczkowska od zawsze cieszyła się sympatią mediów, która z czasem przeszła również na jej dzieci. Leon Myszkowski od najmłodszych lat związany jest z show-biznesem – towarzyszył matce na różnych imprezach, a nawet wystąpił z nią na okładce magazynu “Viva” tuż po swoich narodzinach.

Teraz, jako dorosły mężczyzna, stara się zbudować własną markę w muzycznym świecie.

Wakacje z mamą i dziewczyną

23-letni Leon wypoczywał ostatnio z rodziną w Chorwacji, a jedno z opublikowanych przez niego zdjęć wywołało prawdziwy szał wśród fanów. Na fotografii z wakacji Leon dźwiga na swoich barkach dwie kobiety – matkę i dziewczynę.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leon Myszkowski (@leon_myszkovsky)

Utrzymanie równowagi z takim “ciężarem” na plecach z pewnością wymagało nie lada siły i zręczności, a zarazem było dowcipnym symbolem bliskich relacji, jakie łączą tę trójkę.

“Nie łatwo utrzymać jedną kobietę a co dopiero dwie (oczywiście na własnych barkach) A ty jak spędzasz wakacje?” — napisał Leon Myszkowski pod zdjęciem.

Jak widać, Justyna Steczkowska świetnie dogaduje się nie tylko z synem, ale także z jego ukochaną. Zdjęcie wywołało wiele pozytywnych reakcji wśród fanów. Wielu z nich podkreśliło, jak szczęśliwym mężczyzną jest Leon, mając przy sobie dwie tak cudowne kobiety.

Kim jest dziewczyna Leona Myszkowskiego, syna Justyny Steczkowskiej?

To szczęście widać zarówno na wspólnych zdjęciach, jak i na nagraniach, które Leon i Ksenia publikują w mediach społecznościowych. Ukochana Myszkowskiego pochodzi z Białorusi, z wykształcenia jest kosmetologiem i właścicielką gabinetu medycyny estetycznej.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leon Myszkowski (@leon_myszkovsky)

Justyna Steczkowska /AKPA
Justyna Steczkowska /AKPA

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts