Wellman pilnie ukrywała syna, a tu gruchnęły takie wieści. Spływają gratulacje z całej Polski

Gwiazda “Dzień Dobry TVN”, Dorota Wellman do tej pory niechętnie opowiadała o swoim synu i trzymała go z dala od show-biznesu. Wydawało się, że jej jedynaka nie ciągnie do tego świata. Ostatnio coś się jednak w tej kwestii zmieniło. Zaskakujące, jaka informacja o Kubie Wellmanie trafiła właśnie do mediów. Fani Doroty z całej Polski już zaczęli składać gratulacje…

Dorota Wellman w telewizji pracuje od dekad. Ostatnie lata to prężny rozwój jej kariery w TVN, gdzie prowadzi “Dzień Dobry TVN”, a ostatnio teleturniej “Kto to wie?”, który jednak po jednym sezonie został zdjęty z anteny.

Prywatnie jest mamą Jakuba i żoną Krzysztofa, który niedawno swym wpisem wywołał wielkie poruszenie.

O swoim życiu prywatnym dziennikarka niechętnie opowiada mediom. Jakiś czas temu z okazji rocznicy ślubu zaskoczyła wyznaniem o ukochany i tym, jak wyglądało ich poznanie się. 

O synu mówił jeszcze mniej, bo jej jedynak trzymał się z dala od show-biznesu.

Syn Wellman wychodzi z cienia. To nie były plotki

Mąż mnie kręci i jest super. Ale nie umiem żyć też bez mojego syna. Bez niego nie mam powietrza, to jest treść mojego życia” – oznajmiła w “Vivie”.

Dodała też, że to rodzina jest dla niej najważniejsza i w każdej chwili mogłaby zrezygnować dla niej z pracy w TVN.

“Są dla mnie rzeczy święta, wyłączam wtedy telefony. I nie umrę i świat się nie zawali. Poświęcamy sobie czas, jesteśmy sobie bliscy, ogromnie często w ciągu dnia kontaktujemy się, żeby opowiedzieć sobie o tym, co się wydarzyło. Uwielbiamy wspólne weekendy, wspólne wyjazdy. Nie mogłabym odmówić sobie czegoś, co jest moją bazą, czegoś, co jest dla mnie najważniejsze. Bo praca jest tylko dodatkiem do mojego życia rodzinnego” – opowiedziała.

Dorota Wellman i syn Kuba Wellman poprowadzą razem program

Wygląda jednak na to, że Wellman postanowiła ostatnio jakoś połączyć te dwa światy. Jak się właśnie okazało, wraz z synem poprowadzi wspólny program!

Będzie to podkast o tematyce popularnonaukowej…

“Wellmanowie wybiorą się w niezapomnianą podróż po świecie popkultury, zajrzą też tam, gdzie spotyka się ona z nauką. Rozłożą na czynniki pierwsze najciekawsze zagadnienia współczesnego świata” – zapowiadają twórcy programu.

Podczas rozmów Wellman i synowi towarzyszyć będą goście, głównie naukowcy i eksperci.

Pod nagraniem zapowiedzi pojawiła się masa gratulacji od fanów dziennikarki, którzy już nie mogą doczekać się wspólnego dzieła Wellman i syna.

“Trzymam kciuki by się wszystko udało”, “Wielkie gratulacje. Dosłownie”, “Fajna sprawa. Wszystko zostaje w rodzinie” – pisali ludzie pod facebookowym postem branżowego portalu, który przekazał informację o wspólnym programie Wellmanów.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts