Derpienski się rozkręca. Atakuje kolejną polską gwiazdę. Znowu chodzi o mleko

Konflikt Caroline Derpienski z Katarzyną Nosowską zatacza coraz większe kręgi. Ktokolwiek stanie po stronie wokalistki naraża się na atak ze strony gwiazdy wybiegów, która chadza do łóżka w kosztownych piżamach. Dopiero co Klaudia Halejcio przyznała, że bardzo spodobała się jej filmik Nosowskiej, a już Caroline jej odpowiedziała.

Halejcio daje radę Derpieński

Klaudia Halejcio skomentowała ostatnie nagrania Katarzyny NosowskiejAktorka przyznała, że filmik wokalistki ją rozbawił. Halejcio sama chętnie posługuje się satyrą. Występuje w kabarecie, ale też na  co dzień zamieszcza w swoich mediach społecznościowych filmiki, które mają rozśmieszyć jej fanów.

“To było śmieszne. Biorąc udział w kabarecie, bardzo dużo osób naśladujemy i uwypuklamy pewne cechy. Tak samo w moich filmikach. Nie podburzam konkretnej osoby, ale pokazuję pewne kobiety, relacje damsko-męskie, które nie zawsze dotyczą nas” – wyznała Halejcio w rozmowie z “Faktem”.

Słynąca z poczucia humoru Halejcio miała dla Caroline Derpieński jedną radę: “To jest kwestia tego, że nie masz dystansu. Mnie by to nigdy nie zabolało” – przyznała Halejcio.

Derpieński odpowiada i kpi z Halejcio

Tego było za wiele. Światowej sławy modelka z Białegostoku Caroline Derpieński niemal natychmiast odpowiedziała aktorce.

“Pani Ms. Pozer, ręka rękę myje. Nie zdziwiła mnie obrona Pani Klaudii, która próbuje kreować się na damę w białych rękawiczkach. Mam dystans do siebie, aż za dużo, co nawet pokazuję na swoim tik tok, ale nieuczciwa, niesmaczna komercja nie jest satyrą, a zaplanowanym działaniem marketingowym w celach zarobkowych na hejcie. A Pani tańcząc w przebraniu krowy, nie reklamowała tego, co wylatuje z wymion, a jedynie dobrze się bawiła – nie w celach komercyjnych, więc dobrze, że chociaż Pani nie nagrała reklamy mleka, robiąc z siebie przebierańca” – skomentowała Derpienski dla Pudelka.

Derpieński wyraźnie próbowała dopiec Klaudii Halejcio, przypominając jej zabawny filmik w przebraniu krowy. Choć przy okazji też pochwaliła, że przynajmniej aktorka “nie reklamowała tego, co wylatuje z wymion”. Podejrzewamy jednak, że znana z poczucia humoru aktorka nie poczuje się dotknięta. Halejcio uwielbia żarty i potrafi się śmiać z siebie samej. Wystarczy faktycznie spojrzeć na jej Instagram.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *