Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ofiarą wandalizmu. Nagranie obiegło sieć

Gabriel Seweryn padł niedawno ofiarą wandalizmu. Bohater programu “Królowe życia” opublikował w swoich social mediach filmik, na którym pokazał, co zastał przed wejściem do swojej pracowni. Ostro skomentował, to co mu się przydarzyło.

Gabriel Seweryn z “Królowych życia” ma nowego chłopaka

Gabriel Seweryn w programie “Królowe życia” występował ze swoim ówczesnym partnerem, Rafałem Grabiasem. Mężczyźni byli ze sobą przez 18 lat, jednak w pewnym momencie zapadła decyzja o rozstaniu. Ich miłość nie przetrwała próby czasu i każdy poszedł w swoją stronę. Niestety, nie zabrakło słownych przepychanek. W mediach społecznościowych obrzucali się błotem. Od pewnego czasu Gabriel Seweryn jest w szczęśliwym związku z nowym partnerem, Kamilem.

Pracownia Gabriela Seweryna obrzucona jajkami

Gabriel Seweryn zrezygnował z występów w telewizji. Cały czas można jednak podglądać jego życie w social mediach. Na instagramowym koncie chętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Były uczestnik “Królowych życia” prowadzi w Głogowie pracownię. 18 lipca 2023 roku projektant zaprezentował w sieci, co zastał przed wejściem do lokalu. Ktoś obrzucił drzwi i okna jajkami. Seweryn nie gryzł się w język.

“(…) Co ja komuś zrobiłem? Że sobie żyję? Że jestem? Co to jest w ogóle? Patrzcie, jacy ci ludzie są beznadziejni. Tragedia” – mówił Gabriel na opublikowanym przez siebie nagraniu.

Na kolejnym nagraniu również ostro skomentował zachowanie napastnika.

“Słuchajcie, zobaczcie, jacy ludzie są beznadziejni w Głogowie. Musieli mnie obrzucić jajkami, żeby sobie ulżyć…” – mówił wyraźnie poruszony.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GabrielSeweryn (@gabriel_seweryn)

Fani reagują na przykrą sytuację, która spotkała Gabriela Seweryna

Sytuacja, z którą spotkał się Gabriel Seweryn, wywołała ogromne emocje wśród jego wiernych fanów. Większość nie kryła oburzenia tym, że ktoś wyrządził mu taką krzywdę. Inni przyznali, że według nich podchodzi to pod wandalizm.

“Chamstwo to mało powiedziane. Polak Polaka to w łyżce wody by utopił z zazdrości”

“Nie ma wytłumaczenia na tak prymitywne zachowanie. Niech każdy zajmie się swoim życiem, nie ingerując w życie innych. Wszystkiego Dobrego dla Was”

“Właśnie niektórym przeszkadza, że dobrze Wam się powodzi, że “żyjecie”, jesteście szczęśliwi”

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts