Cudowne informacje z domu Marcinkiewicza. Spływają gratulacje dla niego i partnerki

Kazimierz Marcinkiewicz w swoich mediach społecznościowych udostępniał jakiś czas temu zdjęcia tajemniczej brunetki. Do fotografii dodawał serduszka, co wskazuje na to, iż jest szczęśliwie zakochany. Były premier najwyraźniej znalazł prawdziwą miłość, ponieważ niedawno na InstaStories pojawił się post sugerujący, że on i jego ukochana planują ślub.

Kazimierz Marcinkiewicz oświadczył się wybrance

Kazimierz Marcinkiewicz po wielu latach ciągnących się miłosnych problemów w końcu znalazł tę jedyną. Tajemnicza brunetka, która stanęła na drodze 63-latka, ostro zawróciła mu w głowie. Wszystko wskazuje na to, że zakochani planują się pobrać.

Na InstaStories mężczyzny pojawił się wymowny wpis. Najwięcej do myślenia daje opis fotografii, gdyż wynika z jego, jak wkrótce może dojść do ślubu.

Kazimierz Marcinkiewicz szykuje się do ślubu?

63-letni Marcinkiewicz jest zakochany i nie ukrywa swojego szczęścia. Mężczyzna na InstaStories dodał zdjęcie, na którym widać napis “TAK” na piasku. Na fotografii były polityk umieścił napis: “Najpiękniejsze szczęście na świecie, a było to TAK”.

Kazimierz oznaczył również instagramowe konto swojej wybranki oraz dodał utwór Kazimierza Przerwy-Tetmajera “A kiedy będziesz moją żoną…”.

“Ubiorę ciebie w błękit kwiatów, niezapominajek i bławatów, ustroję ciebie w paproć młodą i świat rozświetlę twą urodą” – napisał Marcinkiewicz. Trudno o bardziej sugerującą wiadomość!

Kazimierz Marcinkiewicz miał bogate życie uczuciowe

Kazimierz Marcinkiewicz jest jednym z polityków, którzy zasłynęli ze swojego bogatego życia uczuciowego. Gdy były premier był jeszcze w związku ze swoją żoną Marią, poznał Izabelę Olchowicz. Kobieta zawróciła mu w głowie na tyle, że postanowił zakończyć małżeństwo z matką czworga swoich dzieci.

O związku Marcinkiewicza było głośno w całej Polsce. Nowa wybranka z dnia na dzień stała się celebrytką. Młoda żona wraz z Kazimierzem udzielała wywiadów, a także pojawiła się na okładce jednego z kolorowych magazynów. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu i doszło do rozstania. Od tego czasu była partnerka głośno domaga się alimentów.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *