Najpierw Czartoryska urodziła milionerowi czworo dzieci, a teraz takie wieści. Niedawno świętowali 10. rocznicę

Anna Czartoryska-Niemczycka od dziesięciu lat wiedzie życie u boku milionera Michała Niemczyckiego, któremu do tej pory urodziła czworo dzieci. Księżniczka postanowiła jednak wyjawić fanom, że jej życie to wcale nie sielanka. Opieka nad gromadką pociech daje się jej we znaki. “Huragan” – pisze wymęczona Anna.

Anna Czartoryska-Niemczycka po ślubie z milionerem Michałem Niemczyckim postanowiła całkiem odmienić swoje życie i mocno zweryfikowała plany zawodowe. Niemal całkowicie zniknęła z show-biznesu, by w pełni poświęcić się macierzyństwu.

W raz z ukochanym mieszkają obecnie w przepięknej willi i doczekali się do tej pory czworga dzieci.

Anna i Michał niedawno świętowali 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji pochwalili się nigdzie niepublikowanym zdjęciem ze ślubu. Przypomnijmy, że para pobrała się  w tajemnicy przed rodziną i znajomymi, co wywołało w mediach jeszcze większe poruszenie, gdy już wszystko wyszło na jaw.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki świętowali 10. rocznicę ślubu

“Bardzo dziękujemy za wszystkie życzenia i ciepłe słowa, które wysyłaliście nam w ostatnich dniach! W bajkowych okolicznościach wkraczamy w następne 10-lecie” – napisała świętująca cynowe gody Anna.

Okazuje się jednak, że życie księżniczki i milionera wcale nie wygląda tak sielankowo, jakby wielu się mogło wydawać.

Anna zamieściła bowiem w sieci wpis, w którym przyznała, że jest wyczerpana, choć aktualnie przebywa na wakacjach. Wszystko oczywiście z powodu gromady dzieci, które cały czas wymagają uwagi i chyba nieco dały się jej we znaki.

Czartoryska na wakacjach z czworgiem dzieci. Nie jest lekko

Napisała więc fanom, by nie sądzili, że te jej idealne wakacyjne fotki z Instagrama to prawdziwy i pełny obraz jej życia rodzinnego:

“Wakacje z czwórką? Do tych wszystkich pocztówek, które Wam tu czasem wrzucam dodajcie sobie codziennie mały huragan” – napisała Anna.

Ludzie zaczęli jej dodawać słów otuchy i nie szczędzili miłych słów. Jednak byli i tacy, którzy nieco powątpiewali, że żona milionera na urlop udała się bez służby, bo nie wygląda na przesadnie zmęczoną.

“Ale wygląda Pani pięknie, wypoczęta jakby była Pani na urlopie wolna od opiekowania się dziećmi” – stwierdził internauta.

Anna zostawiła jednak ten komentarz bez odpowiedzi…

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *