Nie żyje dziennikarz TVN24. Miał 49 lat

Zmarł Arkadiusz Loska, dziennikarz pochodzący ze Śląska, który pracował między innymi jako reporter w TVN 24 i TVS. W ostatnim czasie mężczyzna zaczął też działać jako urzędnik samorządowy. Miał 49 lat.

Nie żyje Arkadiusz Loska

Arkadiusz Loska karierę w mediach rozpoczął w czerwcu 1999 roku. Pracował dla takich stacji jak TVN, TVN24, Nsport, TVS, Radio eM, Radio Plus, Radio Top. Później reprezentował w mediach Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej. W lutym 2020 roku rozpoczął pracę w starostwie powiatowym w Mikołowie.

Przyjaciele żegnają Arkadiusz Loskę

Arkadiusz Loska był cenionym dziennikarzem. Koledzy po fachu nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Wspominają go jako zawsze pomocnego i ludzkiego: “Arku, dziękuję Ci, że kiedy zawodowo stawiałam pierwsze kroki, zawsze wsparłeś, podpowiedziałeś i przede wszystkim we mnie wierzyłeś. »Byłeś« brzmi nieprawdopodobnie! W sercu i pamięci pozostaniesz na zawsze” – napisała dziennikarka TVP3 Katowice, Ewelina Lach, cytowana przez serwis wkatowicach.eu.

“Trudno mówić, że Arka nie ma już z nami. To jest ten typ człowieka, po których pozostaje ogromna dziura, która jest nie do zakopania. Gdziekolwiek się pojawił, tam wykładał swoje szczere serce na tacę. Poznaliśmy się w pracy reporterskiej 18 lat temu. My reporterzy radiowi na Śląsku jesteśmy jak jedna wielka rodzina. On w pewnym momencie radio zamienił na telewizję i od razu okazał się świetnym reporterem telewizyjnym” – wspomina z kolei dziennikarza reporter Radia ESKA, Dariusz Brombosz.

Jak podaje serwis wKatowicach.eu przyczyną śmierci Arkadiusza Loski był zawał serca. Mężczyzna zaledwie 18 lipca obchodził 49. urodziny. Był kochającym ojcem dwóch chłopców.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *