Niebօszczyk miał jechać na sekcję, ale nagle օżył

Mieszkający w Walencji mężczyzna, którego rzekome zwłoki już miano zabrać na sekcję, nagle ożył. Niespodziewane zdarzenie wprawiło w przerażenie koronera i wszystkich obecnych, którzy byli przekonani, że sąsiad nie żyje.

Lokalne media podały we wtorek, 8 sierpnia, że mężczyzna uznany za zmarłego nagle ożył, gdy medycy już mieli zabierać jego ciało na sekcję zwłok. Nietypowy przypadek miał miejsce w piątek, 4 sierpnia. Jeden z sąsiadów poinformował służby o tym, że jego żyjący samotnie znajomy od dłuższego czasu nie otwiera drzwi swojego mieszkania.

Hiszpania. “Zmartwychwstał” tuż przed sekcją zwłok

Zaniepokojony sąsiad wezwał karetkę i policję, bo obawiał się, że mężczyźnie coś mogło się stać. Dodał, że od “wielu dni” nie widział go w pobliżu miejsca zamieszkania, co również wydało mu się dziwne. Gdy służby ratownicze przybyły na miejsce, okazało się, że zatroskany sąsiad miał rację — mężczyzna leżał w swoim mieszkaniu na podłodze i nie dawał oznak życia.

Uznano go za zmarłego i przystąpiono do obowiązkowych czynności: wezwania komisji sądowej i przetransportowania ciała na sekcję zwłok.

Tuż przed sekcją zwłok doszło do zaskakującego wydarzenia. Mężczyzna, którego wszyscy uznali za zmarłego, nagle zaczął wykazywać oznaki życia. Wszystkie czynności zostały przerwane, a zaangażowani w jego “śmierć” świadkowie byli w szoku.

Nie wiadomo, co dolegało mężczyźnie — informacje o stanie jego zdrowia nie zostały upublicznione.

Źródło: Levante-EMV

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *