Prezenterka TVN przeszła operację. W tydzień schudła 11 kg. “Chciałoby się zjeść pizzę, kebaba”

Kinga Zawodnik niedawno ujawniła, że przeszła operację bariatryczną. Prezenterka TVN Style z otyłością zmagała się od dzieciństwa. Próbowała wielu metod odchudzania, ale na próżno. Teraz przyznała, że w nieco tydzień od operacji schudła już 11 kg. Walka z pokusami nie jest jednak prosta.

Kinga Zawodnik doskonale znana jest widzom TVN Style. Tam można było oglądać takie jej programy jak np. “Pierwszy raz Kingi Zawodnik”, czy “Gadżet show”. Prowadziła także program “Dieta czy cud”, w którym na sobie testowała skuteczność różnych, często nawet kontrowersyjnych sposobów na odchudzanie.

Prezenterka TVN Style przeszła operację bariatryczną

Kinga Zawodnik w listopadzie 2020 r. ważyła 150 kg. Z otyłością zmagała się od dziecka. W jednym z wywiadów wyznała, że jej waga miała wpływ na jej dzieciństwo, które nie było szczęśliwe. Prezenterka TVN Style jako dziecko była szykanowana i wyśmiewana przez rówieśników.

Na antenie, Kinga sprawiała wrażenie uśmiechniętej dziewczyny, która z dystansem podchodzi do swojego wyglądu. Walcząc ze zbędnymi kilogramami przed kamerami, wykazywała się niebanalnym poczuciem humoru. W rzeczywistości jednak nie akceptowała swojej otyłości.

Niedawno prezenterka wyznała fanom w mediach społecznościowych, że zdecydowała się na radykalny krok w walce o swoje zdrowie. Przeszła operację zmniejszenia żołądka, którą bardzo długo traktowała, jako ostateczność. Kinga Zawodnik opublikowała w sieci zdjęcia ze szpitala i wyjaśniła, dlaczego poddała się operacji.

Kochani, jestem już gotowa, aby opowiedzieć Wam, co ostatnio u mnie się działo… a działo się dużo. Tak, zdecydowałam się na operację bariatryczną. Jestem po rękawowej resekcji żołądka. Zapierałam się, że operacja u mnie to ostateczność… Jak wiecie, z moją wagą bywało różnie: rosła, malała, znowu rosła… To moja świadoma decyzja, do której dorastałam od 2 lat. Towarzyszyły mi łzy, strach, niepewność, lęk, a nawet depresja” – napisała gwiazda TVN Style.

Kinga Zawodnik w ciągu tygodnia schudła 11 kg

Tydzień po operacji Kinga w rozmowie z redakcją Plotka opowiedziała, jakie zmiany zaszły w jej życiu oraz ciele. Wspomniała o tym, że najważniejsze jest dla niej obecnie odpowiednie odżywianie. – Nie wiem, czy ja jestem głodna, czy czuję głód, mam ustawione godziny, kiedy powinnam zjeść i pilnuje się tych godzin. Ogólnie jest tak, że jak patrzę, na jedzenie, to oczami chciałabym zjeść to, co wcześniej, natomiast jak już chciałbym wziąć do ręki i ust to mam takie: Nie, nie zjesz tego – powiedziała Kinga.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Plotek.pl (@plotek.pl)

Dodała, że musi obecnie walczyć z pokusami, ponieważ posiłki, które teraz przyjmuje, nie sprawiają jej przyjemności. – W głowie mam, że chciałoby się zjeść pizzę, kebaba, a po prostu nie mogę. Myślę, że to się zmieni, ale na ten moment jest to trudne – wyznała.

Pierwsze dni po operacji w jadłospisie Kingi Zawodnik królowały kleiki i rozmaite papki. Korzystała wówczas ze słoiczków dla dzieci. Po tygodniu mogła bardziej urozmaicić swoje menu, ale musiała pilnować, aby jej dieta była bogata w białko. W rozmowie z serwisem Kinga przyznała, że nieco ponad tydzień po operacji postanowiła wejść na wagę. Okazało się, że schudła już 11 kg.

Życzymy powodzenia i wytrwałości w walce o zdrowie i nowe ciało.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *