Radykalna decyzja Sylwii Peretti pօ śmierci syna. Ma swօją cenę? Ale cօś tu nie gra

Sylwia Peretti przeżywa obecnie najgorszy okres w swoim życiu. Nieco ponad miesiąc temu w tragicznym wypadku samochodowym zginął jej jedyny syn. 24-letni Patryk, tak jak jego mama był miłośnikiem motoryzacji. W sieci ukazało się właśnie ogłoszenie, z którego wynika, że Sylwia Peretti rozstaje się ze swoim ukochanym autem. To sportowy samochód idealny do ulicznych wyścigów.

W nocy 15 lipca na ulicach Krakowa roztrzaskał się samochód, którym jechało czterech młodych mężczyzn. Za kierownicą żółtego renault megane siedział 24-letni Patryk, syn byłej uczestniczki “Królowych życia”, Sylwii Peretti. On i trzech jego kumpli Michał G († 24 l.), Olek T. († 23 l.), Marcin H. († 20 l.) zginęli na miejscu. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci mężczyzn były obrażenia głównie głowy i kręgosłupa. “Fakt” dotarł do protokołu z badań na obecność alkoholu we krwi i moczu ofiar wypadku. Wynika z niego, że trzech mężczyzn było pijanych. Kierujący autem Patryk P. miał we krwi 2,3 promila alkoholu, a w moczu — 2,6 promila.

Syn celebrytki, Sylwii Peretti przy zawrotnej prędkości stracił panowanie nad kierownicą. Samochód wpadł w poślizg i niewiele brakowało, by potrącił pieszego. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w słup sygnalizacji świetlnej oraz lampę oświetlenia ulicznego. Później auto zjechało ze schodów, dachowało i ostatecznie zatrzymało się dopiero na Bulwarze Czerwieńskim.

Sylwia Peretti sprzedaje samochód po śmierci syna

15 sierpnia minął miesiąc od tragicznego wypadku, który wstrząsnął całą Polską. Tymczasem w sieci pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży samochodu Sylwii Peretti. Była gwiazda “Królowych życia” pieszczotliwie nazywała swoje niebieskie BMW “Lucyferem”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sylwia Peretti (@sylwia_peretti)

Zdjęcia i nagrania z ukochanego auta często pojawiały się na jej profilach w mediach społecznościowych. Przyszedł jednak czas, w którym Sylwia Peretti postanowiła pożegnać się z maszyną.

Ogłoszenie o wynajmie lub sprzedaży auta Sylwii Peretti. otomoto.pl / Materiał prasowy
Ogłoszenie o wynajmie lub sprzedaży auta Sylwii Peretti.

“BMW M8 Idealny stan — jedyny taki egzemplarz, wielu osobom bardzo dobrze znany” — czytamy w opisie BMW M8 Competition, wystawionego na jednym z popularnych serwisów internetowych.

Okazuje się, że Sylwia Peretti już jakiś czas temu planowała sprzedaż swojego ukochanego “Lucyfera”. Jak udało nam się dowiedzieć od jej menadżera, gwiazda wspominała, że chciała sprzedać samochód po trzech latach jego użytkowania, co właśnie nastąpiło. — To jest auto Sylwii, już jakiś czas temu mówiła, że po trzech latach będzie chciała zmienić auto i ten moment właśnie nadszedł. Patryk jeździł nim sporadycznie, czasami zdarzyło się, że pożyczył od mamy, ale był dorosły i zarabiał i sam kupił swoje auto — powiedział nam Adam Zajkowski.

Cena samochodu Sylwii Peretti zaskakuje

Samochód Sylwii Peretti jest warty 1,2 miliona złotych. Jego cena w serwisie jest jednak zaskakująca niska. Okazuje się, że jest pewien haczyk. Auto nie zostało wystawione na sprzedaż za 130 tys. zł. Tyle wynosi opłata wstępna do wynajmu długoterminowego z możliwością wykupu samochodu.

“Na cenę składa się opłata wstępna oraz trzyletni okres leasingowania. Możliwy wykup auta po tym okresie za wcześniej uzgodnioną kwotę. Zasady Finansowania pojazdu: dokonanie opłaty wstępnej w wysokości: 130 000 zł, 36 miesięcy kredytowania pojazdu po: do uzgodnienia indywidualnie, wykup pojazdu na własność: do uzgodnienia indywidualnie” – czytamy na stronie serwisu z ogłoszeniami.@sylvia_peretti / Instagram

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *