Zaginiony aktor nie żyje. Kulisy jego śmierci porażają

Jeff Machado nie żyje. Brazylijski aktor był poszukiwany od stycznia tego roku. W połowie lutego uznano go za zaginionego. O odnalezieniu ciała aktora poinformował prawnik rodziny. Zwłoki 44-letniego Brazylijczyka zostały wepchnięte do drewnianego kufra, a następnie zakopane na terenie posesji w dzielnicy Campo Grande w Rio de Janeiro.

Nie żyje Jeff Machado

Jeff Machado był popularnym aktorem brazylijskim, mogliśmy go oglądać między innymi w telenoweli “Reis”. Ponadto pracował jako dziennikarz i felietonista w lokalnych mediach, a także jako rzecznik prasowy i organizator eventów i pokazów mody. 44-letni mężczyzna zaginął pod koniec stycznia 2023 roku. Jego bliscy zaniepokojeni brakiem kontaktu zgłosili sprawę na policję. Aktor został uznany za zaginionego 9 lutego br. W ubiegłym tygodniu odnaleziono ciało aktora. Okoliczności śmierci okazały się makabryczne.

Porażające okoliczności śmierci aktora

“Z żalem dzielę się smutną wiadomością o śmierci aktora Jeffa Machado, którego zwłoki, noszące ślady uduszenia, odnaleziono” – napisał 25 maja na Facebooku reprezentujący rodzinę Machado prawnik Jairo Magalhães.

Jak przekazali funkcjonariusze policji, ciało 44-letniego aktora zostało odnalezione we wnętrzu drewnianego kufra, zakopanego pod warstwą betonu i ziemi, na tyłach jednego z domów w dzielnicy Campo Grande w Rio de Janeiro.

Więcej informacji o śmierci aktora można znaleźć w lokalnych mediach. Informują one, że skrępowane sznurem i wepchnięte do drewnianej skrzyni ciało Machado było w stanie znacznego rozkładu. Z kolei prawnik rodziny dodał, że ślady na zwłokach wskazują na to, że przyczyną śmierci 44-latka było najpewniej uduszenie. Śledczy nie potwierdzili tej informacji. W dalszym ciągu usiłują oni ustalić okoliczności zabójstwa oraz tożsamość sprawcy – zaznacza portal Diario de Noticias.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeff Machado (@jeffmachadocosta)

O zamordowanie Jeffa Machado policja podejrzewa jego znajomego. To na posesji domu, który wynajmował ów człowiek znaleziono ciało aktora. Zdaniem matki zamordowanego Marii das Dores Machado, znajomy ten miał obiecywać jej synowi szybką karierę w zamian za korzyści finansowe – informuje portal R7.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeff Machado (@jeffmachadocosta)

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts