Foremniak zasłabła w pracy. Gwiazda “Na dobre i na złe” trafiła pod kroplówkę. Niebywałe, co powiedział lekarz

Małgorzata Foremniak od lat cieszy się ogromną sympatią wśród polskich widzów. Swoją pozycję w show-biznesie zawdzięcza jednak nie tylko talentowi, ale przede wszystkim ciężkiej pracy. Okazuje się, że przez swój profesjonalizm, aktorka zaniedbuje czasem nawet własne zdrowie.

Małgorzata Foremniak nie mogła opędzić się od kolejnych zleceń

Małgorzata Foremniak jest bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych aktorek w naszym kraju. Gwiazda wystąpiła w niezliczonej ilości produkcji. Nic więc dziwnego, że w czasach największej sławy, artystka nie mogła opędzić się od kolejnych zleceń i spędzała na planie długie godziny.

Aktorka w jednym z najnowszych wywiadów wspominała czasy, gdy jej grafik był tak napięty, że ledwo udawało jej się znaleźć czas na odpoczynek. Niewiele brakowało, by z tego powodu spotkały ja poważne konsekwencje.

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy

W rozmowie z dziennikarką Wprost aktorka przyznała, że parę lat temu po wielu godzinach spędzonych na planie, spotkała ją przykra sytuacja. Jak się okazuje, gwiazda “Na dobre i na złe” była tak wyczerpaną pracą, że w pewnym momencie… zasłabła na planie. Od razu znalazła się w szpitalu, gdzie natychmiast trafiła pod kroplówkę.

Niestety Małgorzata Foremniak nie miała czasu na odpoczynek i rekonwalescencję, bowiem jeszcze tego samego dnia miała zagrać kolejne przedstawienie.

“Pojechałam na kroplówkę do lekarza. Siedzę na tej kroplówce, a na mnie czeka już samochód, bo wieczorem mamy dwa przedstawienia na drugim końcu Polski. Lekarz mnie pyta: »Pani Małgosiu, czy panią ktoś odwiezie do domu?«. Patrzę na niego i mówię: »Do domu? Ja nie jadę do domu, jadę do pracy«”– opowiada doświadczona aktorka.

Foremniak usłyszała ripostę lekarza

Jak się jednak okazuje, najbardziej zaskakująca była… riposta lekarza, który przyjmował aktorkę.

“Spojrzał na mnie i powiedział: »Państwo są nienormalni. Aktorzy są nienormalni!«” – cytuje aktorka. Nie przekonały go tłumaczenia Małgorzaty Foremniak, która zarzekała się, że przez całą podróż będzie leżeć i wypoczywać.

“Pani Małgosiu, to pani umysł będzie pani mówił, że pani odpoczywa, ale nie pani ciało. Pani ciało odpocznie wtedy, kiedy będzie pani w swoim bezpiecznym miejscu, które zarejestrują pani zmysły. Pani jest nienormalna!”– miał powiedzieć medyk.

Małgorzata Foremniak trzyma się terminów

Wygląda na to, to nie była jednyna taka sytuacja w karierze aktorki. Czasem sytuacja zawodowa zmusza Małgorzatę Foremniak do tego, by zrezygnować z odpoczynku i zaleceń specjalisty.

“Czasem sama sobie takie rzeczy robię, a czasem to kwestia ustaleń dat przez producenta, że nie ma wyjścia i czasu na odpoczynek według przepisu lekarza” – podsumowała 56-latka.

Na szczęście cała sytuacja zakończyła się bez większych konsekwencji. Czy to doświadczenie nauczyło artystkę, że czasem warto zadbać o własne zdrowie?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *