Zaszła w ciążę 6 tygodni po porodzie. „Zapomniałam, co oznacza antykoncepcja”

Ma 20 lat i doczekała się już dwójki dzieci, ale nie to jest wyjątkowe w jej historii. Chloe zaszła w drugą ciążę, gdy jej pierwsze dziecko miało 6 tygodni. Między jej maluchami jest 11 miesięcy różnicy, ale kobieta twierdzi, że nie żałuje tego, co się stało. “Moje dzieci, mój wybór” – odpowiada ludziom komentującym jej nagrania.

TikTokerka o nicku @Chlowren to młoda mama: miała 19 lat, kiedy urodziła swoją pierwszą córkę i 20 – gdy na świat przyszło jej drugie dziecko. Między maluchami jest 11 miesięcy różnicy, ponieważ kobieta zaszła w kolejną ciążę, niemal natychmiast po zakończeniu połogu po pierwszym porodzie. Wiele osób, które śledzi jej nagrania na TikToku uważa, że zmarnowała sobie życie, ale ona jest innego zdania i z radością pokazuje, jak doskonale radzi sobie z dwójką małych dziewczynek.

Zaszła w ciążę zaraz po połogu

Chloe na profilu na TikToku, pokazuje pełno zdjęć i filmów ze swoimi dwiema uroczymi córeczkami. Dziewczynki Everleigh i Avayah – dzieli niecałe 11 miesięcy. Są najlepszymi przyjaciółkami, doskonale się ze sobą dogadują i komunikują, spędzają razem czas na zabawie, co ułatwia ich mamie wykonywanie codziennych obowiązków przy dzieciach. Pod jej postami znaleźć można wiele pozytywnych komentarzy: ludzie podziwiają, jak radzi sobie z dwójką tak małych dzieci. Chwalą też dziewczynki, które są bardzo do siebie przywiązane i wyraźnie nie mogą bez siebie żyć.

Inni jednak zastawiają się, czy tak mała różnica wieku między dziećmi nie jest zbyt dużym wyzwaniem dla ich mamy, której organizm nie miał czasu zregenerować się po ciąży, a teraz jest wyczerpany intensywną opieką nad – tak naprawdę – dwójką niemowląt. Niektóre kobiety pisały, że ciąża po ciąży to było coś czego obawiały się najbardziej, inne pytały, jak Chloe znajduje czas na wszystko.

Niczego nie żałuje

Chloe jednak nie narzeka. Przyznaje, że była zszokowana, gdy zaledwie sześć tygodni po porodzie zaczęła źle się czuć i gdy nadeszły nudności, których jeszcze nie zdążyła zapomnieć po poprzedniej ciąży. Zorientowała się więc, że niecałe dwa miesiące po urodzeniu córki, ponownie oczekuje dziecka. To było dla niej wyjątkowe odkrycie, ponieważ ona sama ma siostrę starszą od siebie o 11 miesięcy. Nic dziwnego, że chociaż kolejne maleństwo było nieplanowane, Chloe była tym podekscytowana. „Niestosowanie antykoncepcji po urodzeniu dziecka to najlepszy błąd, jaki można popełnić” – cytuje kobietę portal  dailymail.co.uk. Nie wyobraża sobie, jak ktoś może pytać ją o to, dlaczego nie dokonała aborcji? „Moje dzieci, mój wybór” – odpowiada komentatorom Chloe. – Dlaczego miałbym rozważać aborcję mojej córeczki, którą chcę mieć?”.

@chlowren #fyp #2under1 ♬ original sound – maree

@chlowren 🥰 #mummyto2 #2under1 #2under2 #fyp #10monthsapart ♬ original sound – Meg Monde

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts