Tomasz Karolak twierdzi, że do “szczęśliwego życia” potrzebuje 40 tys. zł miesięcznie

“Pańska droga do sukcesu będzie bardzo długa, ale w zawodzie, który pan wykonuje, osiągnie pan wszystko” – powiedziała kiedyś Tomaszowi Karolakowi wróżka. Aktor w rozmowie z Żurnalistą opowiedział o blaskach i cieniach swojej kariery. Został zapytany też o to, jakiej kwoty potrzebuje do szczęśliwego życia. Kwota, którą podał, wywołała spore poruszenie.

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Tomasz Karolak zyskał sympatię widzów dzięki rolom, które zagrał m.in. w  filmach: “Tylko mnie kochaj”, “Testosteron”, “Nie kłam, kochanie”, “Lejdis”, “Pokaż kotku, co masz w środku”, “Listy do M.” i “Planeta singli”, oraz serialach “39 i pół”, a także “Rodzinka.pl”. W rozmowie z Żurnalistą przyznał, że chociaż wróżka przepowiadała mu lata temu, że w swoim zawodzie osiągnie wszystko, nie jest zainteresowany karierą w Hollywood. “Jestem bardzo dumny z tego, jak widzę Marcina Dorocińskiego w “Mission Impossible” czy w “Wikingach” czy w “Gambicie Królowej” (…) To nie jest droga dla mnie. Ja tego nie czuję, nie ma tego we mnie” – mówił.

Tomasz Karolak mówi, ile pieniędzy potrzebuje do szczęśliwego życia

Pod ostrzałem “gorących pytań” Żurnalisty, Karolak powiedział też, kiedy ostatnio był singlem, czy zrobił w życiu coś tylko dla pieniędzy, czy płacił za s*ks

@zurnalista.plCzytacie portale plotkarskie?

♬ oryginalny dźwięk – zurnalista.pl – zurnalista.pl

W podcaście Tomasz Karolak wielokrotnie zaznaczał, że dobra materialne go nie definiują i nie mają dla niego dużego znaczenia. Jednocześnie w sesji pytań i odpowiedzi wykazał się ogromną szczerością. Nie wszystkim się ona spodobała. Kiedy zapytano go o pieniądze, których potrzebuje do szczęśliwego życia, bez zastanowienia odparł: “40 tys. zł”. To wyznanie zaskoczyło internautów, tym bardziej że później stwierdził, że aktorzy zarabiają za mało.

“To jak ja mam wyżyć za 2500 emerytury?”

Internauci nie mogli uwierzyć w kwotę, którą podał. “To jak ja mam wyżyć za 2500 emerytury?”, “40 tys. żeby stabilnie żyć i aktorzy zarabiają za mało”, “W głowie się przewraca… 40 tys. na miesiąc. Normalni ludzie mają 40 tys. na rok” – czytamy w komentarzach.

, a także czy wierzy w UFO. Najbardziej kontrowersyjnym pytaniem okazało się jednak: “Ile pieniędzy miesięcznie potrzebujesz do szczęśliwego życia?”.

 

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *