Były szef “Wiadomości” chwali się bogactwem. Świecące mokasyny i luksusy w Dubaju

Jarosław Olechowski był związany z TVP przez 15 lat, jednak to w ostatnich latach, jako szef “Wiadomości” zarobił najwięcej pieniędzy. Najwyższa Izba Kontroli podała, że wynagrodzenie Olechowskiego z ostatnich trzech lat opiewało na gigantyczną kwotę. On sam, choć nie pracuje już w TVP, ochoczo chwali się swoim luksusowym życiem. Ile tu bogactwa!

Olechowski rozpoczął pracę w Telewizji Polskiej około 15 lat temu. Był reporterem, przygotowywał materiały do “Wiadomości” oraz “Panoramy”. Po 2015 r. kiedy władzę w kraju objęło Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Olechowski zaczął piąć się po szczeblach kariery. W 2017 r. awansował na stanowisko pełniącego obowiązki szefa serwisu informacyjnego, w 2018 r. zaś mianowano go na dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej.

Jarosław Olechowski nie pracuje już w TVP, ale zarobił fortunę

W kwietniu 2023 r. Jarosław Olechowski pożegnał się z TVP, a na jego miejsce “wskoczył” Michał Adamczyk. Jego poprzednik zaś znalazł posadę w Ministerstwie Aktywów Państwowych, kierowanym przez Jacka Sasina.

Odpowiadający za “Wiadomości” Jarosław Olechowski przez trzy ostatnie lata swojej pracy w Telewizji Polskiej zarobił ponad 3,5 mln zł. Niezłe kwoty wpadły też do innych portfeli. W zeszłym roku tylko dziesięciu (!) pracowników TVP zarobiło łącznie ponad 9 mln zł. To o prawie 2 mln zł więcej niż jeszcze dwa lata wcześniej – wynika z pokontrolnego raportu Najwyższej Izby Kontroli.

Jarosław Olechowski chwali się swoim bogactwem

Nic dziwnego, że za zarobione wielkie pieniądze, Olechowski postanowił nieco pokorzystać z życia. Na swoim Instagramie chwali się luksusowymi ciuchami, opatrzonymi gigantycznymi logami światowych marek, złotymi mokasynami, a także wystawnymi podróżami.

Na początku listopada br. Jarosław Olechowski opublikował m.in. zdjęcie przedstawiające prywatną plażę i budynek hotelu Atlantis, The Palm, w Dubaju, w którym jedna noc, w najtańszej opcji kosztuje ok. 3,5 tys. zł. Ceny za jedną dobę sięgają jednak nawet 11 tys.

Były szef “Wiadomości” wraz z ukochaną podróżował jednak także po Wenecji, gdzie wystrojony udał się na rejs gondolą, chwalił się również wycieczkami do Nowego Jorku i Monte Carlo.@jaroslaw.olechowski / Instagram

Były szef “Wiadomości” ma nawet złote mokasyny.@jaroslaw.olechowski / Instagram

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *