Joanna Jędrzejczyk dołącza do teamu Wiktorka. „Zawalczmy o życie tego małego wojownika”

Katarzyna Zielińska od roku porusza niebo i ziemię, by zebrać astronomiczne kwoty na leczenie 4-letniego Wiktorka cierpiącego na raka wątroby. Teraz do wspólnej walki o fundusze dla chłopca dołączyła sportsmenka Joanna Jędrzejczyk. Do celu brakuje już tylko mniej niż 25 procent.

„Mam ją, mam ją” – śmieje się Kasia Zielińska na wspólnym nagraniu z Joanną Jędrzejczyk, w którym wspólnie ogłaszają dołączenie bokserki do armii pomagającej choremu Wiktorkowi Ratajczakowi.

U małego Wiktora zdiagnozowano hepatoblastomę – złośliwy nowotwór wątroby. Chłopiec przeszedł już 35 cykli chemioterapii, wiele operacji (w tym ostatnią tydzień temu), kilka biopsji, niezliczoną ilość całkowitych znieczuleń koniecznych do przeprowadzenia badań obrazowych. Jego najbliżsi robią wszystko, by uratować mu życie. Chłopiec obecnie przebywa w szpitalu dziecięcym w Bostonie. Lekarze z tej placówki podjęli się jego skomplikowanego leczenia. Niestety koszt całej terapii to blisko 3 miliony złotych. Brakuje już tylko 770 tys. złotych.

Joanna Jędrzejczyk dołącza do armii Wiktorka

„Dołączam do walecznego teamu czteroletniego Wiktorka Ratajczaka. Kasiu jesteś nie tylko wspaniałą artystką, którą podziwiam od wielu lat, ale przede wszystkim cudowną kobietą, która uchyli nieba pomagając bezbronnym dzieciaczkom. Dołączcie do teamu Wiktorka, który walczy z chorobą nowotworową, wspólnie zawalczmy o życie tego dzielnego małego wojownika” – ogłosiła na Instagramie Joanna Jędrzejczyk.

Do posta zaś został dołączony wspólny filmik aktorki i sportsmenki z gorącym apelem o wsparcie dla 4-letniego wojownika.

„Bądźcie z nami, wspierajcie tę akcję, udostępniajcie ten filmik, zawalczmy o to życie. Możemy spowodować, że będzie zdrowym i szczęśliwym dzieckiem” – słyszymy na filmie.

My również dołączamy się do apelu o słanie tej wiadomości w świat. Niech dociera do jak największej liczby wrażliwych serc!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *