Zaraz po śmierci Patrycji Widery wydarzyło się coś poruszającego. Będzie pomnik uczestniczki TVN-owskich produkcji!

Śmierć Patrycji Widery poruszyła internautów. Popularna TikTokerka i instagrametka, a także uczestniczka kilku TVN-owskich produkcji, odeszła nagle, co zszokowało i przygnębiło rzesze jej fanów. Dosłownie kilka dni temu wyznała, że jest ciężko chora, by chwilę potem wszyscy usłyszeli o jej zgonie. Nie mogąc otrząsnąć się po tych smutnych wieściach, internauci zdobyli się na pewien gest. Wszystko ku czci swej idolki.

Patrycja Widera poinformowała fanów o swej chorobie niedługo przed śmiercią. Potem jej przyjaciel poinformował, że 24-letnia influencerka nie żyje. Internauci, którzy śledzili aktywność Patrycji Widery, postanowili uczcić jej pamięć. Zorganizowali zbiórkę na pogrzeb oraz pomnik na mogile. Założyli, że pozyskają 50 tys. zł. Cel osiągnęli w zaskakującym tempie.

W środę 8 listopada media obiegła smutna wiadomość o śmierci znanej polskiej influencerki. Profil Patrycji Widery na TikToku obserwuje niemal 1,5 mln użytkowników. Jej konto na Instagramie cieszyło się niebywałym powodzeniem (131 tys. subskrypcji). W sieci widać było wielkie poruszenie, gdy gruchnęła wiadomość o jej śmierci. Ludzie cenili Patrycję Widerę za jej działalność. Miała wielu fanów. I to oni właśnie postanowili pożegnać idolkę w wyjątkowy sposób. W ciągu zaledwie dwóch godzin zebrali ponad 50 tys. zł. Pieniądze pójdą na to, by w piękny sposób pożegnać Patrycję.

Zbiórka na pożegnanie Patrycji Widery. Zakończyła się w zaledwie dwie godziny!

Na jednej z platform internetowych organizowano zbiórkę pieniędzy na ceremonię pochówku. W opisie akcji zamieszczono informację:

To ogromna strata dla nas wszystkich! Patrycja zapoczątkowała polskiego TikToka, była zawsze dla nas… Bawiła, rozśmieszała, pokazywała część swojego świata i spojrzenie na nie. Często swoim podejściem wyciągała z dołka emocjonalnego czy dodawała sił. Jest już za późno na cokolwiek, na “kocham cię”, “przepraszam”… Ale nie jest za późno, żeby Patrycję godnie pożegnać i wspólnie złożyć się na pożegnanie i pomnik od nas wszystkich. Zasłużyła na to! Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na godną organizację pogrzebu. Druga część na pomnik. W całości pieniądze zostaną przekazane rodzinie

— czytamy na stronie zbiórki.

Celem akcji było uzbieranie 50 tys. zł. Reakcja była natychmiastowa. Po zaledwie dwóch godzinach wpłynęło aż 51 685 zł. Do akcji przyłączyło się 3035 osób.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *