Tak wygląda nowy dom Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Robi wrażenie?

Katarzyna Cichopek (40 l.) jest w trakcie przygotowywania się do remontu nowego gniazdka. Jej i Maciejowi Kurzajewskiemu (50 l.) do szczęścia brakuje już tylko doskonałej łazienki. Jej projekt robi ogromne wrażenie, czy raczej wieje nudą? Oceńcie sami.

Katarzyna Cichopek spełniła marzenie o własnym domu

Katarzyna Cichopek od wielu lat marzy o własnym domu. Niestety zakup domu na Wilanowie okazał się finansową porażką (razem z pierwszym mężem Marcinem Hakielem wzięła kredyt we frankach szwajcarskich). Z tego powodu Kasia ostrożnie podchodzi do podobnych zakupów.

Cichopek zdania nie zmieniła nawet po rozstaniu z wieloletnim partnerem i związaniu się z Maciejem Kurzajewskim. Uznała widocznie, że jeśli nie pojawia się konieczność zakupu nowego miejsca – warto korzystać z tego, co się ma. W tym przypadku padło na nieruchomość w Starej Miłosnej, którą Maciej otrzymał po rozwodzie z Pauliną Smaszcz. Oczywiście nie obeszło się bez remontu po byłej ukochanej.

Cichopek podjęła się wyzwania. Ma wolną rękę w urządzaniu wnętrza

Zadanie związane z wykończeniem domu miało być proste, ale okazało się wyzwaniem. Do tego Kurzajewski całkowicie zdał się na ukochaną. Prezenterka razem z projektantem, Jonatanem Kliczewskim, postanowiła urządzić dom w stylu włoskim.

Niedawno Kasia Cichopek pokazywała na Instagramie szare płytki oraz… niemały bałagan. Remont pełną parą? To jeszcze nie było to. Teraz, gdy projektant podzielił się realizacją w social mediach dopiero zaczyna wybrzmiewać efekt, który Kasia chce osiągnąć, by pozbyć się przeszłości Macieja Kurzajewskiego z ich nowego gniazdka – i zastąpić ją wybranymi przez siebie stylowymi rozwiązaniami.

Maciej Kurzajewski oświadczył się Kasi Cichopek używanym pierścionkiem?

Niewątpliwie prezenterce zależy na tym, by się wyróżnić, szczególnie po ostatniej aferze z pierścionkiem zaręczynowym w roli głównej. Paulina Smaszcz wyznała w rozmowie z dziennikarzami serwisu Plotek, że jej były mąż oświadczył się Cichopek w Jordanii… używając niemal identycznego pierścionka, który ona otrzymała podczas ich zaręczyn.

“To jest ten pierścionek, który ja dostałam od Kurzajewskiego, a teraz nosi go Laura, bo dostała go od Franka. Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze. A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy” – powiedziała Smaszcz w rozmowie z Plotkiem.

Paulina Smaszcz zaznaczyła też, że zastanawia się, czy jej były wybranek postanowi wziąć drugi ślub w tym samym miejscu co poprzedni.

Jak będzie prezentować się mieszkanie Cichopek i Kurzajewskiego?

Kobiety mogą mieć taki sam styl w temacie biżuterii, jednak wnętrza Pauliny Smaszcz są nieco bardziej kolorowe i widać w nich więcej dodatków. U Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego będzie surowo i minimalistycznie.

“Miało być przytulnie, jasno z nutą elegancji. Już niedługo ekipy montują ostatnie elementy we wnętrzu i Katarzyna Cichopek pokaże Wam efekt końcowy” – napisał projektant na Instagramie, chwaląc się swoją pracą.

We wnętrzu przeważa kolor kremowy, jest estetycznie i minimalistycznie, ale jednocześnie ciepło i rodzinnie. Co myślicie o takim wnętrzu?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *