Beata Chmielowska-Olech dodała wymowny wpis. Tak żegna się z TVP?

Beata Chmielowska-Olech to jedna z najpopularniejszych prezenterek TVP. Widzowie znają ją przede wszystkim z “Teleexpressu”, do którego trafiła już w 1998 r. Gwiazda Telewizji Polskiej na swoim profilu na Instagramie opublikowała wymowny wpis. Czy to oznacza pożegnanie z TVP?

Beata Chmielowska-Olech zaczęła pracę w TVP w 1998 r. Trafiła na praktyki w młodzieżowym wydaniu programu “Teleexpress Junior”. Niedługo później zajmowała się już głównym wydaniem serwisu informacyjnego.

15 października br. w Polsce odbyły się wybory parlamentarne. Mimo że Prawo i Sprawiedliwość zdobyła najwięcej głosów w Sejmie, to nie uzyskała wystarczającej liczby mandatów, aby rządzić. Wszystko wskazuje na to, że przyszły rząd stworzy obecna opozycja, czyli posłowie Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Nowej Lewicy. Mówi się też o przyszłych dużych zmianach w publicznych mediach.

Beata Chmielowska-Olech już żegna się z TVP?

Beata Chmielowska-Olech aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Ostatnio pracownica TVP na swoim koncie na Instagramie opublikowała wpis. Odniosła się do nadchodzących zmian?

“Zmiany. Jesień. W cenie znów cieplejsze odzienie, pachnąca herbata i dojrzałe uczucie co serce ogrzeje, a umysł poruszy. Słonecznego dnia” — napisała.

Na koniec wpisu dodała hasztag “stay tuned”, który w tłumaczeniu na język polski oznacza “czekaj na dalsze informacje”.

Pracownicy TVP boją się, że stracą pracę

W mediach dużo mówi się teraz o ewentualnych zmianach w TVP, które nadejdą wraz ze zmianą władzy. Redakcja Plejada podała, że trzy osoby powinny zacząć rozglądać się za nową pracą.

— Słyszałem plotki, że wyrzucą Idę Nowakowską, Tomasza Wolnego i Annę Popek. Niektórzy reżyserzy też mogą pójść w odstawkę — mówił informator “Plejady”.

Według niego Tomasz Kammel jest najmocniejszym ogniwem stacji i nie musi się martwić o swoją pozycję.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *