Pięciu nastolatków skatowało bezdomnego w Kamiennej Górze. Wszystko nagrali

Kopali bezdomnego mężczyznę, śmiali się, pastwiąc się nad nim. Nagrali te tortury, a film wrzucili do sieci. Przeraża, że te bestie to jeszcze dzieci. Mają zaledwie 11-15 lat i żadnych hamulców. Wśród nich miał być nawet syn policjanta. Tę bulwersującą sprawę z Kamiennej Góry (woj. dolnośląskie) nagłośnił lokalny portal.

Sprawę pobicia bezdomnego w jednej ze starych fabryk w Kamiennej Górze koło Wałbrzycha opisały “Informacje Dolnośląskie”.

— Zgłoszenie dostaliśmy w październiku. Po analizie social mediów zweryfikowaliśmy informacje o nagraniu i ustaliliśmy dane pokrzywdzonego mężczyzny, a także dane osób, które dokonały pobicia – mówiła w rozmowie z “Informacjami Dolnośląskimi” Katarzyna Trzepak-Balicka, oficer prasowy kamiennogórskiej policji.

Tajemniczy snajper ostrzelał szkołę w Wałbrzychu. Zaskakujące, co odkryli policjanci

Policja zatrzymała pięciu nieletnich. Najmłodszy ma 11 lat, najstarszy zaledwie 15 lat. Jak informują “Informacje Dolnośląskie”, jeden z uczestników pobicia to najprawdopodobniej syn policjanta.

— Chodzi po Kamiennej Górze i twierdzi, że nic mu się nie stanie, bo ojciec go wybroni — powiedział Polsatowi News jeden z dziennikarzy lokalnego portalu. Informacji tej zaprzeczyła jednak w rozmowie z telewizją rzeczniczka kamiennogórskiej policji.

Skatowany mężczyzna zmarł kilka tygodni po zdarzeniu. Postępowanie karne wykazało jednak, że pobicie przez nastolatków nie było przyczyną śmierci człowieka.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *