Szok! Ta kobieta nazywa się “Królową okupowanego Donbasu”. Co zrobiła z ustami?!

Mówi o sobie “Miss Donbasu”, ale zdaniem internautów, jest wyłącznie samozwańczą zwyciężczynią konkursu. Samozwańcza celebrytka nazywa siebie również królową i na swoich kontach w mediach społecznościowych zamieszcza dziesiątki postów. Szokuje przede wszystkim nienaturalnie wielkimi ustami. Kim naprawdę jest Alina Andriewska?

Internetowa celebrytka zwraca uwagę nie tylko ze względu na pochodzenie. Jej kontrowersyjny wygląd przyciąga wzrok, a wszystko przez bardzo duże usta i mocny makijaż. “Królowa okupowanego Donbasu” oprócz bycia influencerką pracuje również w inny sposób. Co ciekawe, może wydawać się bardzo zwyczajny.

Influencerka z Donbasu szokuje internautów

Alina Andriewska na 41 lat i ma dziecko. Nie przeszkadza jej to w zdobywaniu popularności w mediach społecznościowych i to z niemałym sukcesem. Jej prężnie rozwijające się konto na Instagramie śledzi ponad 13 tys. osób. Zasięgi zdobywa również na TikToku. “Piękność” z Donbasu publikuje zdjęcia, na których pozuje w eleganckich sukniach, ale i bieliźnie, czy stroju kąpielowym. Twierdzi, że nie zamierza uciekać z niebezpiecznych terenów. Królowa DRL jest tak bardzo pewna siebie, że niedawno porównała się do Królowej Elżbiety II. Ma aspiracje, aby pozostać w pamięci ludzi na lata.

Czym zajmuje się Miss DRL? To może wydawać się całkiem zwyczajne

Samozwańcza miss DRL ma pracę, którą dzieli z byciem influencerką. Kobieta m.in. wystąpiła w nagraniu promocyjnym dla sklepu z produktami codziennego użytku, takimi jak zmiotki, ściereczki do sprzątania, druciaki, czy garnki. Dodatkowo promuje różnego rodzaju produkty kosmetyczne.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *