Na kadrę przyjechał najdroższym SUV-em świata. Za kurtkę też słono zapłacił

Reprezentanci Polski dotarli na zgrupowanie przed meczami z Czechami i Łotwą w dobrych humorach. Przed hotelem DoubleTree by Hilton, w którym zatrzymali się kadrowicze Michała Probierza, na piłkarzy jak zwykle czekały tłumy kibiców i fotografów. Tym drugim nie umknęło, że Wojciech Szczęsny pod hotel podjechał najdroższym SUV-em świata, a na sobie miał kurtkę, która także zwracała uwagę. Okazuje się, że za nią też trzeba słono zapłacić.

Wojciech Szczęsny na zgrupowaniu wywołał poruszenie

Na “miejsce zbiórki” gracz Juventusu Turyn podjechał Rolls-Royce’em Cullinan Black Badge, którego jak podawał “Fakt”, serwis “Cars Guide” określił mianem “najdroższego SUV-a na świecie”. W zależności od wersji samochodu za Rolls-Royce’a Cullinan Black Badge trzeba zapłacić od 1,35 do 1,46 mln zł.

Uwagę pod hotelem zwracała też dwukolorowa, puchowa kurtka piłkarza. Okazuje się, że jest to odzież wierzchnia marki Rick Owens, za którą trzeba zapłacić, w zależności od serwisu od ponad 2,2 tys. dolarów (czyli ok. 9 tys. zł). Golkiper reprezentacji Polski postawił na sportowy strój.

Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny (Foto: Piotr Podlewski/AKPA / AKPA)

Co ciekawe, kapitan kadry, Robert Lewandowski, na swoje pierwsze zgrupowanie pod wodzą Michała Probierza (w poprzednim zgrupowaniu nie uczestniczył ze względu na kontuzję), postawił na bardziej casualowy wygląd i wybrał czarną koszulową kurtkę marki Jacquemus, za którą trzeba zapłacić trochę ponad trzy tys. zł.

Mecz Polska — Czechy już w piątek 17 listopada

Mecz eliminacji Euro 2024 Polska — Czechy odbędzie się w piątek 17 listopada o 20.45. Na relację zapraszamy do Przeglądu Sportowego Onet. We wtorek 21 listopada Biało-Czerwoni zmierzą się natomiast towarzysko z Łotwą.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *