Gęstnieje atmosfera w TVP. Kolejna “gwiazda” rzuciła papierami! To ma być początek fali odejść

Kolejna osoba żegna się z Telewizji Polską. Tym razem wypowiedzenie złożył Bartłomiej Graczak. Dziennikarz był reporterem “Wiadomości” TVP oraz prowadził programy publicystyczne w TVP Info. Według nieoficjalnych doniesień to ma być dopiero początek wielkiej fali wypowiedzeń.

Po ostatnich wyborach parlamentarnych, które odsuwają rządzącą Zjednoczoną Prawicę od władzy, w TVP zgęstniała atmosfera. Zdaniem informatorów Wirtualnych Mediów wiele osób boi się o swoje stanowiska. Są tacy, którzy chcą się w porę “ulotnić”, zanim nowy rząd zacznie wprowadzać zmiany w mediach publicznych.

Do grona osób, które nie chcą być dłużej związane ze stacją TVP, dołączył właśnie Bartłomiej Graczak. Jak informują Wirtualne Media, dziennikarz złożył wypowiedzenie.

Bartłomiej Graczak odchodzi z TVP

Graczak był reporterem “Wiadomości” TVP. Ponadto w TVP Info prowadził audycje publicystyczne. Ostatni raz prowadził program “Minęła 20” 18 października br. Od tego czasu prezenter nie był widziany na antenie Telewizji Polskiej.

Okazuje się, że Graczak rozwiązał współpracę ze stacją. — Zamierzam skończyć współpracę z TVP, ale nie rozstaję się z dziennikarstwem i mediami. Mam swoje plany, ale jest jeszcze za wcześnie, by o nich mówić — powiedział dziennikarz w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Nie tylko Bartłomiej Graczak stwierdził, że nie będzie czekać na zmiany, jakie zajdą w stacji po tym, jak mediami publicznymi, zamienionymi przez odchodzącą władzę w tubę propagandową rządu, zajmie się nowy rząd.

Do grona osób, które złożyły wypowiedzenie, można zaliczyć również Karola Jałtuszewskiego. Dziennikarz po siedmiu latach współpracy z TVP pożegnał się ze stacją.

– / Twitter

Bartłomiej Graczak złożył wypowiedzenie w TVP.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *