Smutne wieści na temat Bruce’a Willisa. Żona aktora traci nadzieję

Żona Bruce’a Willisa Emma Heming opublikowała na Instagramie serię rodzinnych fotografii i przekazała bardzo smutne wieści na temat aktora. Napisała, że zakończono niedawno badanie kliniczne nad lekiem, który miał leczyć demencję czołowo-skroniową. Niestety, testy nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

Bruce Willis musiał zakończyć karierę przez chorobę

W ubiegłym roku bliscy Bruce’a Willisa poinformowali, że słynny aktor cierpi na afazję i z powodu choroby gwiazdor musi zakończyć karierę filmową. Trzy miesiące temu żona Willisa, Emma Heming, ujawniła, że afazja była jedynie objawem poważniejszej choroby. U aktora zdiagnozowano otępienie czołowo-skroniowe – rodzaj demencji charakteryzujący się problemami z pamięcią, koncentracją i mową oraz występowaniem zmian osobowości i zachowania.

Emma Heming opiekuje się mężem i informuje o jego zdrowiu

Emma Heming Willis poświęciła się całkowicie opiece nad chorym Brucem Willisem. Zaangażowała się w popularyzowanie informacji o chorobie, na którą cierpi aktor. Emma dzieli się z fanami szczegółami codziennego życia ich rodziny i tego, jak wszyscy sobie radzą z nową sytuacją.

“Ludzie ciągle mówią mi: ‘Och, jesteś taka silna, nie wiem, jak to robisz’. Cóż, nie dano mi wyboru. Żałuję, że go nie dostałam. Ale wychowuję też dwójkę dzieci, więc czasami po prostu trzeba wziąć się w garść i być dorosłą. I to właśnie robię. Prawda jest taka, że każdego dnia czuję smutek” – wyznała w jednej z relacji w mediach społecznościowych. Para wychowuje razem dwie córki: 9-letnią Evelyn i 11-letnią Mabel.

Smutne wieści na temat Bruce’a Willisa. Aktor bez szans na terapię

Emma Heming w najnowszym wpisie na Instagramie podzieliła się bardzo smutną wiadomością.

“Wczoraj przeczytałam, że firma Wave Life Sciences zakończyła badanie kliniczne, które miało pomóc w leczeniu otępienia czołowo-skroniowego i stwardnienia zanikowego bocznego (ALS). Choć nie miałam nawet pewności, czy by to nam pomogło, poczułam się, jakbym dostała pięścią w brzuch” – wyznała żona aktora.

Emma wyznała, że mimo wszystko nadal stara się patrzeć z nadzieją w przyszłość, choć nie jest to łatwe.

“Wiem, że muszę dostrzegać pozytywne strony. Oni przynajmniej się starają. (…) Proszę, utrzymujcie tę dynamikę, opierając się na rzetelnej wiedzy i nowych odkryciach i nie rezygnujcie. Nasza rodzina nigdy nie straci wiary i nadziei” – zakończyła swój wpis.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts